Na počátku věků, kdy čas byl ještě mladý a hvězdy teprve začínaly svítit svým nejjasnějším světlem, existoval svět známý jako Warland. Byl to svět starý a mocný, plný legend a tajemství, místo, kde se zrodily příběhy, jež byly vyprávěny po tisíciletí.

Warland byl světem, kde staré božstvo a titáni, zrození z prvotního chaosu, vládli s neotřesitelnou mocí. Zde se odehrávaly velké bitvy mezi bohy a obry, zde byly utkány osudy hrdinů a kouzelníků, zde byla psána historie světů.

Ale jak se věky valily vpřed, začalo se cosi měnit. Síly, které držely Warland pohromadě, začaly slábnout. Prastará pouta, která spojovala tento svět, se rozvolňovala, a příběhy a legendy, které byly kdysi pevné jako skála, začaly praskat jako tenký led.

V tomto rozhodujícím okamžiku se zrodil plán: rozdělit Warland na dva nové světy, aby se zachránilo, co ještě zachránit lze. A tak pradávní bohové, ti, kteří vládli předtím, spojili svou moc, aby vykonali tento nevídaný čin. Síla jejich vůle a moci roztrhla pouta, která spojovala Warland, a zrodily se dva nové světy: Jinozem a Kudykam.

Jinozem se zrodil jako divoký a nezkrotný svět, plný nebezpečí a krásy, zatímco Kudykam se stala zemí, kde mohli žít obyčejní lidé, bez strachu z neustálých válek a bojů, které sužovaly Warland. Zde mohli vyprávět příběhy a zpívat písně o starých dobách, o Warlandu a jeho legendách.

A přestože Warland již neexistoval jako fyzické místo, jeho duch a jeho příběhy zůstaly živé v srdcích těch, kteří nyní obývali Jinozem a Kudykam. Příběhy o Warlandu se staly legendami, které inspirovaly nové generace hrdinů, kouzelníků a průzkumníků, aby objevovali tajemství svých nových světů a možná i něco z toho, co bylo ztraceno spolu s Warlandem.

Váš titul jde sem

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Kliknutí