Uživatel:Kydus

Z Craftuj Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Kydus, hráči většinou oslovován "Kyd" nebo jen "hej ty" je jedním z Global Moderátorů na craftuj.cz a obávaný Tortore Mundos na Latexcraft.cz. Původně byl jedním z hráčů, který se věnoval stavbě svého Muzejního městečka, následně stavbě nezrealizovaného Dračího portu do Endu. Jeho typický projev ve hře i naforu má snahu situace komentova vtipnou a odlehčenou formou a uvolnit tak někdy až příliš vypjatou atmosféru mezi hráči. To se mu však nedaří a je většinou stržen vlnou nenávisti a flamu.

Nyní se ve volných chvílích věnuje tvorbě herních map. Jeho prvním počinem je Warland mapa Diluvium. Jeho další mapy se budou postupně objevovat na jeho facebookové stránce


Činnost na Craftuj.cz

Kromě pro GM typického banování a trolení různých poletuch ve hře se věnuje pravidelnému provokování Vlastníků servru Zorkenlida s bb_trashem, veškerému budování různých herních lokací, přípravám eventů, editaci světa atd. Zároveň vyhledává a shromažďuje návrhy a názor na změny a zlepšení servru, včetně samostatného vyhledávání zábavných pluginů pro rozptýlení hráčů.