Registrovat

[Aliance] OhMyGod! - Why would anybody do that?!

Zde máte možnost představit sebe i své úmysly :)
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu označení, zda jde o představení craftera nebo aliance.

- Označení:
- [Crafter] - Pokud se jedná o představení craftera, označte to tímto způsobem do názvu tématu.
- [Aliance] - Alianční téma.

- Příklad názvu topicu: "[Crafter] Mocný Zorkenlide se představuje"
Pracovník na pile

[Aliance] OhMyGod! - Why would anybody do that?!

Příspěvekod Eskarnina » sob 03. bře 2012 20:41:16

Why we did that? Naše aliance existuje již celkem dlouho, ale přesto jsme neměli nějaký pořádný článek v této sekci fóra. Rozhodli jsme se to napravit.

Historie
Alianci OhMyGod založil začátkem srpna Zalox, jako první akt nového VIP. Byli jsme tenkrát tři zakládající členové, kteří potřebovali trochu jistoty do Minecraftu: Zalox, Eskarnina a eldest49. Počáteční existenční potíže jsme překonali a naše aliance se začala rozrůstat. Postupně se připojovali hráči Rusty, Niobe, Wonderman2_12, Dolda a honza1151. Bojovali jsme často o přežití. Postupem času jsme zdokonalovali svoji obranu, bojové schopnostia celkové chápání hry.
V říjnu se Zalox s eldestem rozhodli připojit ke znovu vznikající Elitě, a tak byla Eskarnina vybrána pro post leadera. Starý alianční pozemek již nevystačoval, a proto jsme se rozhodli změnit sídlo aliance a postavit vesničku v Goldu. V této době se k nám připojili Angua, Norix89 a SteveO. Po delší absenci eldesta a Zaloxe, jejich vandrování mezi aliancemi a dobývání, se rozhodli znovu spojit své síly s aliancí OMG a připojit i dalšího člena jménem XinZhao.

Většina našich členů se zná osobně, takže si samozřejmě více rozumíme a vzájemně věříme. Z tohoto důvodu nepořádáme nábory z řad neznámých hráčů, ať už jsou jakkoliv slavní a schopní.

Diplomacie
Spojenecké vztahy udržujeme s aliancí SkyPirates, na druhou stranu válečný stav máme s aliancí Nemesis.

Současní členové:
Leader: Eskarnina
Moderátoři: Zalox, Wonderman2_12, eldest49, honza1151
Členové: Norix89, Angua, XinZhao, Niobe, Dolda, Rusty

Screeny sídla ve Warlandu:

Screeny vesničky v Goldlandu:

O nás

Eskarnina –baví mě stavění a nějaký závratný bojovník nejsem. Baví mě spíš návrh a realizování nejbláznivějších staveb. Zatím se mi daří úspěšně krotit přehnané vášně dalších členů aliance. V běžném životě studuji gympl a jsem vášnivý čtenář sci-fi.

Zalox - Číslo mých bot je 41. Stavím rád, jen bohužel často nemám suroviny a jsem líný si je shánět. Raději bojuji a zdokonaluji se ve vírech bojů, protože se vždy najde něco co nevím a neumím. Vedl jsem OhMyGod, dokud jsem nepřešel do vedení Elity, která záhy skončila, což mě dovedlo zpět do teplého doma naší aliance.

Wonderman2_12 - Minecraft hraji od září roku 2011. Na začátku mě na Minecraftu nadchl redstone a jeho obrovské možnosti. Začínal jsem se základními obvody a s nadšením pročítal články a návody na pokročilejší vynálezy. Postupem času jsem dostal chuť automatizovat snad vše, co jsem uviděl. S redstonem rád tvořím stále a do svých budov rád začleňuji různá hradla pro otevírání dveří nebo například výtahy. Dříve jsem také hodně prodával spawnery, ale to už je celkem dávno.
Ve volném čase se rád věnuji programování v C a webdesignu.

eldest49 -Co si pamatuju,hraju od 1.6. Vyrůstal jsem s partou lidí, především Zaloxem v alianci OhMyGod,následně chvilku Elita, Avengers a teď zase OhMyGod. Preferuju PvP styl a sólo dobývání, ničení, griefení a mazání frakcí.Nenávidím unarmed lidi s elikama,hackery a většinu Nemesis! Občas si i něco postavím a rád vymýšlím pasti a jiný dobývací mechanismy.Více se možná někdy z nudy rozepíšu v topicu jen o mě..

honza1151 - K Minecraftu jsem došel shruba v únoru 2011, kdy jsme s kamarády začli hrát na craftuj.cz. Po několika měsících neaktivity jsem se rozhodl na craftuj.cz vrátit a koupil jsem si VIP. Vstoupil jsem do aliance mých kamarádů ze školy OhMyGod a tak jsem si začal užívat Minecraft se vším všudy. Hraji čestně a slušně a doufám, že Vás všechny s OhMyGod dobyjeme!

Niobe – Ráda projektuji, stavím a následně rozebírám své výtvory. Kvůli škole nemám na Minecraft moc času, ale i tak jsem v srdci správný aliančník.

Norix89

XinZhao

Dolda

Angua

SteveO
Naposledy upravil Eskarnina dne pon 05. bře 2012 16:01:02, celkově upraveno 1

Veterán Craftuj.cz

Re: [Aliance] OhMyGod! - Why would anybody do that?!

Příspěvekod skrokar11 » sob 03. bře 2012 23:26:30

Pekná žiarovka :D
Ten QR kód staviaš ty ?

Těžař uhlí

Příspěvekod TheEldest49 » ned 04. bře 2012 2:29:28

skrokar11 píše:Pekná žiarovka :D
Ten QR kód staviaš ty ?

Ten staví Wonderman.A žárovku nejspíš taky.O té jsem do teď ani nevěděl :D je nice.
Obrázek

Těžař zlata

Příspěvekod awesomevojta » ned 04. bře 2012 9:01:23

Tipuju správně, pokud si myslím, že na tom QR kódu bude: OhMyGod ? :D
Obrázek

Veterán Craftuj.cz

Příspěvekod skrokar11 » ned 04. bře 2012 9:07:28

Tipuješ zle :P

Těžař zlata

Příspěvekod awesomevojta » ned 04. bře 2012 9:14:14

Craftuj.cz ? :D
Obrázek

Veterán Craftuj.cz

Příspěvekod skrokar11 » ned 04. bře 2012 9:18:27

Úplne vedľa :lol:

Těžař zlata

Příspěvekod awesomevojta » ned 04. bře 2012 9:19:12

:D Nebudu jim tu spamovat, a radši si počkám :lol:
Obrázek

Administrátor

Příspěvekod loupacek » ned 04. bře 2012 9:55:54

We code kde je WWW.craftuj.cz stavím já. :P
Obrázek

Pořád ještě žiju.

Ze začátku bych si chtěl ujasnit pár věcí:
1. Nejsem k jídlu jak se mě na to spousta lidi ptá a víckrát vám to opakovat nebudu :D
2. a 3. tak nějak ani nejsou, k čemu taky že?

Veterán Craftuj.cz

Příspěvekod skrokar11 » ned 04. bře 2012 10:11:33

"Stay hungry. Stay foolish." - OhMyGod

Další

Zpět na Aliance/Crafteři