Registrovat

[Aliance] Nemesis

Zde máte možnost představit sebe i své úmysly :)
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu označení, zda jde o představení craftera nebo aliance.

- Označení:
- [Crafter] - Pokud se jedná o představení craftera, označte to tímto způsobem do názvu tématu.
- [Aliance] - Alianční téma.

- Příklad názvu topicu: "[Crafter] Mocný Zorkenlide se představuje"
GM
Uživatelský avatar
Příspěvky: 903
Registrován: stř 27. dub 2011 12:45:55
Bydliště: Nemesis

[Aliance] Nemesis

Příspěvekod Jonaczech » úte 06. pro 2011 22:09:46

Obrázek

Na tomto příspěvku se usilovně pracuje.

Obrázek | Obrázek | Obrázek | Obrázek | Obrázek

Operace Overlord byla zahájena 6. června 1944. Americké, britské a kanadské jednotky se přeplavily přes průliv La Manche ve více jak 6000 lodích a výsadkových člunech. Na pláži Omaha čekalo Američany "milé" přivítání. Tento článek ovšem nevypráví jejich příběh.

Nemesis nepatří mezi bohy, kteří všem nabízí svou přízeň za ubohou oběť jako je steak.
Je bohyní těch, co v jejím jménu sprovodili ze světa světlo a pochovali ho ve spletitých chodbách Arcikamu. Nemesis je bohyní pomsty, pro toho kdo jí byť jen malinko ukřivdil, má svůj trest. Za poskvrnění jejího jména vám vezme ústa, za napadení jednoho z jejich bojovníků vám zlomí vaz.

Její následovníci už od nepaměti obývají kostičkou zem, kde šíří pomocí mečů svou víru. Nebylo překážky, jenž by se jim nepodařilo se standartou Nemesis nad hlavami překonat a i když občas plivali krev, nikdy neustoupili ani o krok zpět a vítězili ve všech bitvách, které jim povinnost kázala vybojovat. Snad nikdy se jim do cesty ale nepostavil silnější soupeř než ten, co po zničení světla přišel na svět.

Po pádu posledního paprsku celý svět pohltila mračna a co hůř i upíři. I přes veškerý odpor upíři obsadili všechny pozemské statky bohyně Nemesis a tak byla nucena stáhnou se do posledního vzdorujícího sídla... Arcikamu. Nikdy nepadl a ani teď tomu nemělo být jinak. Všechno však bylo zničeno a Nemesis postupně upadla v zapomnění. Ale teď když už jsou všichni upíři mrtví, se opět vrací a nikomu nezůstane nic dlužna.
Naposledy upravil Jonaczech dne sob 13. úno 2016 12:27:03, celkově upraveno 215
"You know how two heads are better than one? Well, I've got ten!"

GM
Uživatelský avatar
Příspěvky: 903
Registrován: stř 27. dub 2011 12:45:55
Bydliště: Nemesis

Historie

Příspěvekod Jonaczech » úte 13. pro 2011 17:02:11

VELKÁ TROJKA aneb jak to všechno začalo
  • Kapitola první: Jony půjč mi kyblík


Na server se naše Velká trojka, jak si rádi říkáme, dostala okolo března 2011. Jak asi všichni z vlastní zkušenosti tuší, nikdo z nás tehdy neměl tušení co a jak. První z nás se iniciativy chytil Jony a postavil svůj první dům, který spíše připomínal obléhací věž. Zajímavostí byl samotný vrchol této věže, tam totiž byl portál do netheru a cedulka s nápisem "zde leží bůh". Já jsem se, společně s AAnubisem, okamžitě nastěhovali a noc co noc se schovávali před moby co se hojně spawnovali v okolním lese. A když se občas nějaky mob spawnul mezi zdmi, trávili jsme i celou noc v chodbě. Jak šel čas, postavil si každý z nás svoji vlastní ubikaci. Hygis si udělal coble kostku s vodopádem a vevnitř provozoval své věhlasné ropné vrty. AAnubis si zase po vzoru svých předku vykopal útulnou zemlijanku.

  • Kapitola druhá: Dědictví


Po několika dnech jsme se spřáhnuli s tehdy nejbohatším hráčem serveru SK1P3RK3M (Skiperkem), který nás zaučil v craftingu a poskytl suroviny do začátku. Netrvalo to dlouho a všechen svůj majetek odkázal hygisovi. Pro představu to bylo několik stacku DB, IB, GB a bedny TNT, které nás ještě dlouho bavili. V majetku bylo i několik beden obsidiantu a tak jsme vybudovali šestivrstvý (obsidiant, láva, obsidiant, láva, obsidiant, truhly, obsidiant) vodní bunkr, který sloužil jako skladiště v nebezpečném světě. Po příchodu factions jsme si založili vlastní alianci se jménem Akatsuki, které se poté změnilo na Empire. Našli jsme si údolí mezi třemi horami a začali budovat. Hygis postavil hrad na vrcholu jedné z hor. Jony zas pevnost ze starého tábora (ze hry gothic) a AAnubis opět nezradil své kořeny a postavil v útrobách hory pravoslavný kostel.

  • Kapitola třetí: Hygis staví Karlštejn


Ale protože hygisovi jeden hrad nikdy nestačil, pustil se do mnohem většího projektu, za který si vysloužil mnoho posměchu. Stavět Karlštejn hygis začal již v greenlandu, ale tehdy udělal pouze hlavní věž, protože se craftuj stěhovalo do nového světa a to craftlandu. V novém světě se okamžitě pustil do stavby a během několika týdnů byla první verze na světě. Následovala nova střecha z IB několik drobných úprav a pár umělých kopců (to bylo při každém stěhování do nového světa). Je to nejstarší stavba co na serveru můžete najít, byla 3x vykradena a jednou vygrifena, bylo na ní uloženo největší bohatství, které kdo kdy měl a hygis nemá tušení, kde leží.

POD KŘÍDLY ELITY
  • Vstup do Elity a co vlastně znamenala?


Elita byla jedna z prvních aliancí na serveru a po dlouhou dobu i nejznámější a naprosto bezkonkurenční. Často jsme se s ní vydávali na válečné výpravy a dost si jimi vydělali. Jednoho dne se s námi spojil její vůdce DavidKop a pozval nás k nim do aliance. Dlouho jsme neváhali, zrušili Empire a připojili se. Elitu tvořilo přibližně 45 členů jako například LordKyd, LeaverBoy, LordKiller_Cz, Feferonka_Cz, loupacek, hobit, nebo taky GamaFy (více si můžete přečíst zde.) Její vznik jak sám DavidKop říká, byl spíš nutnost než nápad a to z důvodu mezery v pluginu díky němuž nemohli kopnout jednoho zlodějíčka (CZ DAN ukradl 100 DB ze svatyně) Takže musel tehdejší alianci Legends zrušit a začít od nuly. Pod nátlakem Elity (samozřejmě s naší pomocí) postupně padali ostatní aliance jako mouchy a jak byla na začátku slavná, tak začala být i nechutně bohatá.

Nesloučíme ali? Odvážný nápad, ale né špatný. Měli bychom úplnou dominanci na serveru.“
- DavidKop

  • Válka o strom:

Jednou z prvních velkých bitev, která na craftuj byla, byla válka o strom obřích rozměrů. Do bitvy nás šlo pouhých sedm proti přibližně trojnásobné přesile nutno, ale dodat že na rozdíl od nepřítele jsme měli diamantovou výzbroj a zkušenosti z předešlých válečných tažení. Útoku velel zástupce DavidKopa LordKyd toho jsme následovali já, Jony, Feferonka, Lordkiller a ješte další tři členové aliance. Na druhé straně stála aliance GODS ve které byl například Buldok. Po asi 20 minutovém pochodu přes pouště, lesy a zamrzlou krajinu jsme se dostali na místo. Ve vesnici nepřítele se okamžitě spustil poplach a začala jatka, která trvala něco přes hodinu. Než aliance padla, bylo nutno sundat jí přes 100 poweru, když zahrnete jeho regeneraci, tak si můžete představit kolik jsme tehdy museli zabít lidí. Náš lup nebyl nijak velký, nepředstavoval stacky diamantů, na které jsme byli tehdy zvyklí, ale do vlastnictví nám padnul obří strom, na jehož stavbu museli padnou desítky truhel dřeva. Nelze toto tažení srovnávat s válkami proti Skypirates, druhé Elitě, nebo proti celému serveru, které později svedla Nemesis a před ní Ethernus, ale bylo zlomem ve válečné taktice serveru, protože mu následovali desítky podobných a i rozsáhlejších bitev.

„Snažíme se být přátelští, ale někdy to prostě nejde, když jsou na serveru lidé, co prostě závidí. (GODS, Páprdové)“
- DavidKop

  • Vládci Spawnu

Ještě několik měsíců před Warlandem se Elita stihla rozrůst okolo celého spawnu a to až desítky chunků daleko. Byly to převážně domy plus nějaké ty pevnosti a celé to připomínalo současnou Craftii claimnutou jedinou aliancí. Často bylo pro nečleny složitou situací dostat se do volného území a to i přesto, že město nebylo chráněno zdí. Sem tam jsme díky tomu museli odrážet nepřítele, který si mohl „volně“ kráčet ulicemi, ale aspoň bylo pořád co dělat a hon na hackery co se v zoufalství vznášeli a hledali cestu ven, se pro nás stal jakousi sportovní tradicí. Problém nastal až ve chvíli, kdy se pár hráčů rozhodlo okolo města rozbít dělostřeleckou baterii a začít nás odstřelovat. Byla to spíše zákopová válka, kdy jsme si navzájem házeli na hlavu TNT o které tehdy nikdo neměl nouzi, ale o to víc město utrpělo. Za čas už nebylo o co bojovat a Gm team se rozhodl pro nový svět, kde se teprve nastolili pravidla ohledně tnt kanonu.

  • Rozpad Elity


Protože až na Nemesis netrvá nic věčně i Elitu čekal pád. Nebyla nikdy poražena a nikdo se jí nedokázal rovnat v počtu členů, v množství drženého území, nebo v její nabyté reputaci. Příčina zániku na ní čekala ve vlastních řadách. Protože DavidKop, nebyl nijak aktivní vůdce a LordKyd nás opustil velelo Elitě několik výše postavených moderátorů. Feferonka se tedy rozhodl vzít události do svých rukou a chtěl zaliožit novou alianci. To nás samozřejmě rozdělilo na dva tábory jedni loajální DavidKopovi (Hygis, Jonaczech , loupacek, hobit a další) druzí přívrženci fefeho. (například LordKiller, nebo LeaverBoy) Protože se východisko z této situace nenašlo rozdělili jsme se nakonec na dvě aliance. DavidKop se rozhodl složit vedení zbytku Elity a předal ho do rukou hygise (spolu s vedením to bylo i slavné skladiště, které obsahovalo nejednu bednu diamantů) Protože, ale Elita ztratila moc členů, rozhodlo se, že se přejmenujeme na Legacy a území budeme soustředit okolo Karlštejnu.

ETHERNUS VRACÍ ÚDER
  • Druhá Elita


Tím že Elita padla mohli ostatní aliance lépe dýchat a neumírali hned v zárodku (pod vlajkou Ezekiela například vznikli Skypirates kteří se pod jiným vedením drží dodnes) Nestačilo to, ale na vznik někoho kdo by se chopil vlády a nejbližší okolí Craftie ovládal každý den někdo úplně jiný. Proto vznikl nápad na znovusjednocení Elity a obsazeni východů z hlavního města. Založila se tedy znovu aliance se starým názvem a sešli se v ní zbytky "ELITNÍCH" hráčů což bohužel sotva dosáhlo na polovinu naši původní skladby. Hlavní východ z Craftie jsme zatarasili vězí s mostem a jeden z postranních východu zase strážil náš levitující hrad.

„Nebyl jsem tu v době, kdy existovala první Elita. Ale tyhle pokusy o vzkříšení něčeho dávno mi zaniklýho přijdou víc než komický.“
- Sidemi

  • Rebelie


Hladký chod aliance často narušovaly drobné neshody. Ty byly způsobeny hořkostí, která v nás ještě zůstávala po rozpadu první Elity. Všechno ale vyvrcholilo až návratem DavidKopa, za kterého se část aliance postavila a pod rouškou noci přebrala všechny statky nové Elity. Když se ráno na serveru objevil Feferonka s LordKillerem začala první kostičková válka. Elitě přišel na pomoc Atary se svou aliancí a nás „rebely“ podporovali bývalí členové. Většina bojů probíhala na hradě, kam jsme všichni měli přístup pomocí home. Protože ale pomoc našich spojenců nepřišla dostatečně rychle, byli jsme nakonec nepřítelem přečísleni a zatlačeni až do citadely hradu. Tam jsme se ještě několik dní dokázali účinně bránit, ale Atarymu se podařilo proniknout dovnitř a přebrat i zbytek hradu. Po tomto neúspěchu jsme se rychle přeskupili a pustili se do stavby sídla, ale i sem jsme byli pronásledováni a opět poraženi. Nezbývalo nám tedy nic jiného než přejít do protiútoku.

  • Ethernus a takzvaná žabo-myší válka


Jako nástroj k pomstě nám posloužila nová aliance Ethernus ve které se konečně sešli i naši spojenci a my tak mohli začít obléhat nové sídlo Elity. Obležení probíhalo jako všechna ostatní té doby jen ve větším měřítku. V praxi to znamená, že jsme všechny claimy obehnali obří zdí. Aby se ale nehyzdilo okolí Craftie byla zeď stržena a my nuceni vybudovat něco jiného. Rozhodli jsme pro vznešené obležení a postavili nefalšovanou obléhací věž středověku. Až s touto věží začala ta pravá válka, kdy se střídali přestřelky s čelními útoky. Bitvy byly dlouhé a často vyrovnané natolik, že jsme vyhlašovali oficiální časy míru. Při těchto příležitostech jsme po sobě navzájem házeli Diabloky a zabíjeli slepice, které nám vadili v boji. Shodujeme se na tom, že tato válka byla jednou z největších, co server zažil. Osobně Ethernus považuji za první krok k vytvoření samotné Nemesis. Během války se Skypirates vypracovali mezi top aliance.

  • LordKyd zasahuje


I přes to že souboje končily vždy něčí smrtí každý si dokázal pohlídat svoje území a válka, která trvala několik týdnů nebrala konce. Jak jedna strana tak i druhá sílila a přibírala na svou stranu nové spojence. Jedním z členů, kterého si Elita vzala na pomoc, nebyl nikdo menší než sám LordKyd. Protože neměli důvod mu nevěřit dostal brzo moderátora frakce. To se jim, ale stalo osudným. Kyd totiž měl zájmy na tom pomáhat nám a Elitu rozpustil. Dál samozřejmě následovalo vyplenění celého sídla a několik drobných střetů ve snaze získat zpět cenné suroviny. Je to už dávná minulost. S Feferonkou a LordKillerem jsme opět zadobře. Po pádu druhé Elity následovala dlouhá pauza (ticho před bouří)

NEMESIS

„Pojmenujte alianci jinak. Jestli jste schopný, tak se proslavíte i s jinym jménem.“
- Sidemi

„Proč nemůžete založit novou frakci s novým jménem a vybudovat jí ve velkou a prosperující znovu?“
- Ezekiel

  • Zrození


(sepsáno Hygisem)
Naposledy upravil Jonaczech dne stř 28. kvě 2014 15:14:56, celkově upraveno 30
"You know how two heads are better than one? Well, I've got ten!"

GM
Uživatelský avatar
Příspěvky: 903
Registrován: stř 27. dub 2011 12:45:55
Bydliště: Nemesis

ČLENOVÉ

Příspěvekod Jonaczech » pát 23. pro 2011 10:42:03

Vedení:

Jonaczech606
hygis
RejcatkoCZ


Seznam členu:

tatka_smoula
loupacek - pouze čestný člen
tron_legaci
TheGreenSaber
finnboy
Kridas
PechaXXL
El_Smudla
andrej_musa
StOs_CZ
XaveriusCz
WrewdinCz
Nemesis_CZ
Bekilend
Sklepy
DonFipas_CZ
Madara_CZ
Wydrik
farget93
hony237
SuperVafle
Spitze
K3ntanCZ_
Skillex147
Naposledy upravil Jonaczech dne stř 16. bře 2016 19:23:33, celkově upraveno 50
"You know how two heads are better than one? Well, I've got ten!"

GM
Uživatelský avatar
Příspěvky: 903
Registrován: stř 27. dub 2011 12:45:55
Bydliště: Nemesis

PRAVIDLA

Příspěvekod Jonaczech » pát 23. pro 2011 18:52:58

Reserved.
Naposledy upravil Jonaczech dne sob 13. úno 2016 12:23:23, celkově upraveno 24
"You know how two heads are better than one? Well, I've got ten!"

GM
Uživatelský avatar
Příspěvky: 903
Registrován: stř 27. dub 2011 12:45:55
Bydliště: Nemesis

POLITIKA

Příspěvekod Jonaczech » pát 23. pro 2011 19:59:01

Ve spojenectví s:

Kalisnici
BlackFlag
Templars
SkyPirates
FreemasonsVe válce s:

Saviors
Redeemed
BlackFlag
Remembers
OhMyGod
Vendetta
Satanisti
Svobodni
alibaba
Naposledy upravil Jonaczech dne stř 16. bře 2016 19:25:15, celkově upraveno 44
"You know how two heads are better than one? Well, I've got ten!"

GM
Uživatelský avatar
Příspěvky: 903
Registrován: stř 27. dub 2011 12:45:55
Bydliště: Nemesis

NÁBOR

Příspěvekod Jonaczech » úte 27. pro 2011 23:16:35

Nábor je momentálně OTEVŘENÝ.

Nové lidi nabíráme prostřednictvím softwarového komunikačního programu Discord. Postačí napsat zprávu nebo příspěvek zde na fórum o přijetí do frakce a obratem pošlem pozvánku na kanál. Tímto krokem si také potvrdíme, jestli jste dostatečně kvalifikováni být našimi členy.
Naposledy upravil Jonaczech dne čtv 05. kvě 2016 17:03:40, celkově upraveno 30
"You know how two heads are better than one? Well, I've got ten!"

GM
Uživatelský avatar
Příspěvky: 903
Registrován: stř 27. dub 2011 12:45:55
Bydliště: Nemesis

Rezervován název

Příspěvekod Jonaczech » úte 03. led 2012 15:10:23

Reserved.
Naposledy upravil Jonaczech dne ned 11. kvě 2014 20:52:37, celkově upraveno 38
"You know how two heads are better than one? Well, I've got ten!"

GM
Uživatelský avatar
Příspěvky: 903
Registrován: stř 27. dub 2011 12:45:55
Bydliště: Nemesis

Rezervován název

Příspěvekod Jonaczech » stř 04. led 2012 11:53:02

Reserved.
Naposledy upravil Jonaczech dne ned 11. kvě 2014 20:52:09, celkově upraveno 19
"You know how two heads are better than one? Well, I've got ten!"

GM
Uživatelský avatar
Příspěvky: 903
Registrován: stř 27. dub 2011 12:45:55
Bydliště: Nemesis

Rezervován název

Příspěvekod Jonaczech » stř 04. led 2012 14:19:55

Reserved.
Naposledy upravil Jonaczech dne ned 11. kvě 2014 20:51:45, celkově upraveno 10
"You know how two heads are better than one? Well, I've got ten!"

GM
Uživatelský avatar
Příspěvky: 903
Registrován: stř 27. dub 2011 12:45:55
Bydliště: Nemesis

Rezervován název

Příspěvekod Jonaczech » stř 04. led 2012 14:35:47

Reserved.
Naposledy upravil Jonaczech dne ned 11. kvě 2014 20:51:32, celkově upraveno 9
"You know how two heads are better than one? Well, I've got ten!"

Další

Zpět na Aliance/Crafteři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník