Registrovat

[Frakce] WayToWin- Vyhlášení náboru!

Zde máte možnost představit sebe i své úmysly :)
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu označení, zda jde o představení craftera nebo aliance.

- Označení:
- [Crafter] - Pokud se jedná o představení craftera, označte to tímto způsobem do názvu tématu.
- [Aliance] - Alianční téma.

- Příklad názvu topicu: "[Crafter] Mocný Zorkenlide se představuje"
Právě spawnutý

Re: [Frakce] WayToWin- Vyhlášení náboru!

Příspěvekod SpinTown » sob 04. úno 2017 13:40:27

Jméno ve hře: SpinTown
Věk: 15
Jak dlouho hraješ Minecraft: 6 let +
Jak často jsi na serveru: Býval jsem i 5 Hodin ale jelikož mě víc ztížila škola a server není to co býval ale jsem ochoten být třeba 3 hod. denně
Jaký styl hry preferuješ: PvP/Mining/Building/
Dostal jsi někdy ban?: Ano ( Ale byl vyřešen jako bezdůvodný)
Znalost alespoň základních příkazů: Ano ( Jak příkazy z F tak i ostatní .. Ale nejsem úplnej mistr ;) )
TeamSpeak/Skype/Curse: Mám TS 3, Discort a Skype
Proč zrovna vy:Rád bych si zahrál s nějakou normální komunitou lidí... Těžil,bojoval,rozvíjel a spousta dalšího ... Děkuji za každou odpověd či vítku k této žádosti do frakce/aliance [diamondsword.png] [dia_block.png]

Redstone inženýr

Příspěvekod TheGreenSaber » sob 04. úno 2017 17:08:23

Zajímavá přihláška. Mě jsi přesvědčil, máš moje ANO.

Mlátička stromů

Příspěvekod NoxTea » pon 06. úno 2017 20:59:59

SpinTown píše:Jméno ve hře: SpinTown
Věk: 15
Jak dlouho hraješ Minecraft: 6 let +
Jak často jsi na serveru: Býval jsem i 5 Hodin ale jelikož mě víc ztížila škola a server není to co býval ale jsem ochoten být třeba 3 hod. denně
Jaký styl hry preferuješ: PvP/Mining/Building/
Dostal jsi někdy ban?: Ano ( Ale byl vyřešen jako bezdůvodný)
Znalost alespoň základních příkazů: Ano ( Jak příkazy z F tak i ostatní .. Ale nejsem úplnej mistr ;) )
TeamSpeak/Skype/Curse: Mám TS 3, Discort a Skype
Proč zrovna vy:Rád bych si zahrál s nějakou normální komunitou lidí... Těžil,bojoval,rozvíjel a spousta dalšího ... Děkuji za každou odpověd či vítku k této žádosti do frakce/aliance [diamondsword.png] [dia_block.png]

PŘIJAT

Mlátička stromů

Příspěvekod Superenter » pát 17. úno 2017 17:49:51

Ahoj, ve hře mě možná znáš pod nickem Superenter, je mi 14 let a minecraft hraji už přes 4 roky, nepreferuji žádný herní styl, udělám co bude potřeba, až na to PvP (podle toho jak mi zrovna šlape komp), nikdy jsem nedostal Ban, na serveru hraji poslední dobou často, hlavně jak mi to časově vychází, (ve čtvrtek mám čas max. na 1 hodinu). Znalost v příkazech mám dobrou. Skype mám osobní, a můžu použít, nebo udělat nový.
Proč zrovna já? Hraji na craftuj dlouho, vím jak to chodí a baví mě to. Chci si herní zážitek užít a to co s nejlepšími lidmi. ;)

Mlátička stromů

Příspěvekod NoxTea » pon 27. úno 2017 15:08:17

Superenter píše:Ahoj, ve hře mě možná znáš pod nickem Superenter, je mi 14 let a minecraft hraji už přes 4 roky, nepreferuji žádný herní styl, udělám co bude potřeba, až na to PvP (podle toho jak mi zrovna šlape komp), nikdy jsem nedostal Ban, na serveru hraji poslední dobou často, hlavně jak mi to časově vychází, (ve čtvrtek mám čas max. na 1 hodinu). Znalost v příkazech mám dobrou. Skype mám osobní, a můžu použít, nebo udělat nový.
Proč zrovna já? Hraji na craftuj dlouho, vím jak to chodí a baví mě to. Chci si herní zážitek užít a to co s nejlepšími lidmi. ;)

PŘIJAT!

Pracovník na pile

Příspěvekod kalich.je » pon 06. bře 2017 22:13:18

Jméno ve hře: baal20
Věk: 19
Jak dlouho hraješ Minecraft:Bohové....kdo si to má pamatovat :D dejme tak polovinu průměrného věku hráče MC což je 12
Jak často jsi na serveru:Byl jsem tam už v době kdy jste za sebou ještě tahali kačera takže dost dlouho ale poslední dobou jsem neměl takové časové možnosti....staré časy
Jaký styl hry preferuješ:Alchemy/Building/Torture
Dostal jsi někdy ban?:Ano dostal :) Když mi přítelkyně vyhodila elektřinu tak jsem dostal na Lolku 2h ban
Znalost alespoň základních příkazů:Nebudu vám lhát pánové a dámy :DV tento moment toho moc není co si pamatuji,avšak je otázkou 10min než si vzpomenu
TeamSpeak/Skype/Curse:TS3,skype,DIS,
Proč zrovna vy:Lidé často litují když mi položí tuto otázku,mám rozsáhlé zkušenosti s MC a PvP servery,zatím z každé frakce ve které jsem byl jsem udělal o dost lepší místo,dokážu se pohybovat jak v oblasti frakčních válek tak celkové v této kostičkovaté politice,rád rozšiřuji hradby frakce ve které jsem.No prostě si myslím že můžu být přínosem :)
Pác a pusu Darius alias baal20
„Milióny lidí touží po nesmrtelnosti, a přitom nevědí co mají dělat, když v neděli odpoledne prší.“

Předchozí

Zpět na Aliance/Crafteři