Registrovat

[Frakce] FreeMasons

Zde máte možnost představit sebe i své úmysly :)
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu označení, zda jde o představení craftera nebo aliance.

- Označení:
- [Crafter] - Pokud se jedná o představení craftera, označte to tímto způsobem do názvu tématu.
- [Aliance] - Alianční téma.

- Příklad názvu topicu: "[Crafter] Mocný Zorkenlide se představuje"
Těžař uhlí

[Frakce] FreeMasons

Příspěvekod Galgate » sob 21. úno 2015 20:41:16

Svobodní Zednáři neboli ,,FreeMasons ve skutečnosti” jsou definováni jako neveřejná skupina, organizace či bratrstvo, jehož posláním je přispívat ke zdokonalování lidstva a bratrství lidí na celém světě. Členové Svobodných Zednářů usilují o dosažení dovednostní špice svého řemesla, čímž se zavazují k celoživotnímu rozvoji a soběstačnosti.
,,Svobodný zednář by měl celý život usilovat o zlepšení svého charakteru, zbavovat se špatných vlastností, pečovat o svůj duševní růst a pomáhat druhým.“

My, FreeMasons neboli ,,Svobodní Zednáři na Craftuj“, se příliš nelišíme od skutečných. I my se inspirujeme tímto směrem hodnot – znalostí, rozumu, ambicí a soběstačnosti, ale uznávání některých hodnot jsme ustoupili během historie naší frakce nebo je uznáváme úmírněně.

Historie frakce:
Vznik frakce FreeMasons, jak je znám nyní, byl zapříčiněn přebudováním osady založené na Craftuj serveru v roce 2014 osadníky (Elfias_CZ a Sophirai) na jižním pobřeží za mořem od Craftuj Spawnu. Jako první, hodnotami Svobodných Zednářů inspirovaní a velmi stavebně zruční a materiálně ziskový, společně s přidruženým osadníkem geartem si osadu přestavěli na ,,Panelový dům“ obsahující obrovské farmy na obilí a později i na všechny druhy minecraftové zeleniny a dobytka. Není divem, že později osadník Elfias_CZ získal přezdívku ,,Obilný Král Elfiáš“).
Tehdejší způsob života frakce byl mírumilovný, ale i přes pacifistický postoj se frakce nevyhla napadení ze strany hráčů NneveRRa a Luska. Jelikož původní zakladatelé FreeMasons neměli žádné zkušenosti s PvP, bránili se tak, že se zavřeli v sídle a vyhnuli tak boji a riziku vniknutí nepřátel do sídla. Defenzivní stav netrval dlouho, neboť se po chvíli u sídla nachomýtl lopasik, nejlepší šermíř dávné tripolní frakce Asgard (Craftuj tripol 2013 = Asgard x Wulfgard x Nemesis), a pustil se do šarvátky s NneverRem a Luskem, ze které vyšel jako vítěz a frakci FreeMasons byl opět umožněn územní rozvoj.

Tímto aktem začalo spojenectví FreeMasons a členů kdysi dominující frakce Asgard, které nakonec vyústilo ve sloučení. Ke FreeMasons se připojil viz výše představený lopasik a s ním několik jeho starých přátel jako znovunavrácený Veterán kokl, inženýr a alchymista bývalého Asgardu, Galgate, Smažka Asgardu a nyní jako ,,Praotec Galgate“, a Kubajsku, Asgardský Všudybyl.
Sloučení obohatilo frakci nejen o hráče a power, ale i o zkušenosti a rozvoj v PvP, a tak frakce FreeMasons přestala být pacifistickou a vybudovala si herní univerzalitu. Postupem času ti z nás, které živilo řemeslo a nikdy se nedotkli zbraně, si oblíbili ruch arén a dobývání, a ti řežbou znavení se začali učit ruditovému řemeslu, efektivnímu farmaření, těžbě a architektuře.
Zavázali jsme během rapidního růstu frakce i několik spojenectví, z nichž nejvýhodnější bylo právě s hráčem gemi47, který nám poskytl přístup na farmu vesničanů, a jelikož Elfias_CZ byl Obilný Král, brzy se stal frakčním Zbrojmistrem a díky nahromaděnému smaragdu jsme měli neskutečně obrovské množství smaragdových setů, které bohatě postačili frakčním lukostřelcům a členům na výcvik v PvP aréně.
Naše šikovnost neznala mezí. Měli jsme 16ti spawnerovku, blaze spawner, obrovské farmy, výkonné varny, fabriku na zlato(kterou jsme na Craftuj jako první stvořili a nyní je sestrojení takové fabriky zakázané) a někteří z nás se vyškrábali na vysoká místa v PvP žebříčku. Hned na to byl chod serveru pozastaven z důvodů přehnané duplikace ze strany jistých hráčů.

Nyní:
Při novém spuštění serveru, se naše frakce stala opět soběstačnou a dominující mezi frakcemi, čemuž napomohla skvělá týmová práce a síla nově začleněných hráčů, jako je ostřílený osadník Rumal, Gorn_cz, proslulý PvP Tyran, TGM4477, kontakt z jiného pvp serveru, nováčci shmakky, Weronus a Zombicz, a jako poslední lipik004, též jeden z asgardských veteránů. Za poměrně krátkou dobu máme dost všech surovin od diamantů a zlata až po samotné xp farmy a zbraně.

Jelikož jsme ale cílevědomou frakcí, hodláme toho na serveru dokázat mnohem více, než jsme doposud dokázali, a protože stále jsou pro nás jisté hodnoty Svobodných Zednářů vzácné, chceme též ukázat, co vše je bez hacků a podobných svinstev možné, a poučit všechny hráče o pravém PvP, které nespočívá jen v kamenném meči a lektvaru síly v aréně, a vůbec o tom ,,Jak se hraje Minecraft“.
Ke frakci nesmím zapomenout zmínit naše zásady a motta, bez kterých by FreeMasons nemohli být tam, kde jsou, a stejně tak my, nikoliv jako pouzí hráči, ale i jako lidé:

Frakční Motta:
,,Hrej hru pro zábavu, ale tak, aby ses za ni nemusel stydět – slušně, pořádně a hlavně rozumně.“
,,Důvěřuj členům a chovej se tak, aby ti mohlo být důvěřováno.“
,,Spolupracuj a komunikuj s členy frakce.“
,,Usiluj o herní univerzalitu, vytříbenost a soběstačnost.“
,,Neschopnost
,,Fair play!“
,,Nešiř frakční tajemství FreeMasons.“

Motta členů:
,,Kdo se stará – má.“ - Elfias_CZ
,, … … …“ - Sophirai
,, ... Cssss ...“ - geart
,,Já bych sám sebe nikdy nepoplácal“ - lopasik
,,Myšlení je nejtěžší práce, jaká existuje. To je pravděpodobně důvod, proč tak málo lidí myslí.“ - Galgate
,,Lepší průměrnej post než pod most.“ - kokl
,,V mládí ztrácíme rozum kvůli lásce, později ztrácíme lásku kvůli rozumu.“ - Rumal
,,Lepší stádo ovcí vedené lvem, než stádo lvů vedené beranem.“ - Kubajsku
,,Když ti někdo život ničí, usměj se na něj a přetahni ho železnou tyčí.“ - Gorn_cz
,,Ked ťa život ničí a stane sa peklom skoč hned rovno do hajzla a zavri sa deklom.“ - TGM4477
,,Vědění je moc.“ - Weronus
,,Potřebuješ vyhrát stejně tak, jako potřebuješ dýchat." - shmakky
,,Život je boj, ale stojí za to.“ - Zombicz

,,Nehádej se s LeZaloxem." - lipik004

I když frakční vizitka zní poněkud seriózně, naše komunita žije a hraje s poměrně velkým smyslem pro humor a přátelským přístupem zvlášť k členům komunity, i přes fakt, že se věková kategorie členů pohybuje od 12 do 35 let. Abychom si příjemnou a zábavnou hru udrželi ještě dlouhou dobu, máme i své podmínky přijímání hráčů mezi nás:

1,,Neodpovídáme na žádosti o přijetí do frakce ve hře. Hráče si ověřujeme a vybíráme sami(na základě vlastního posudku ze hry, žádostí/přihlášek zaslaných na forum pod tento topic aj.), posléze vybraným nabízíme možnost se o místo ve frakci ucházet. Ovšem naši pozornost upoutají tyto předpoklady hráče:“
2,,Základní až pokročilá znalost hry – Hráč bez tohoto předpokladu brzdí týmovou hru.“
3,,Soběstačnost – hráč se umí o sebe postarat, zajistit si suroviny, jídlo, vybavení a vyrobit si dobré hrací zázemí (tím hráč dokazuje, že si umí poradit a je v jeho moci pomoci nejen sobě, ale i ostatním ve frakci a přispět větším projektům a záměrům frakce).“
4,,Skype – Frakce nikdy nemůže být úspěšná a nejlepší, pokud se dorozumívá skrz herní chat. Je to pomalá a neúčinná komunikace. Proto vyžadujeme přítomnost členů v hovoru, pokud je to možné, alespoň dvakrát týdně. Je to jedno z nejhlavnějších podmínek pro skvělou spolupráci v naší frakci.“
5,,Oblečení – Zásada, která se vztahuje hlavně na arénu a kromě členů i na naše spojence. Většina členů naší frakce jsou lukostřelci a střílí vše, co se v aréně hne. Nemáme rádi pvp hru bez úrovně, neboli ,,kamenný meč + lektvar síly => aréna“. V hovorech a vůbec se v aréně poznáváme především skrz zbroj a porážíme oficiální protivníky a ,,naháče“.
6,,Čistý společenský rejstřík - požadujeme etickou bezúhonnost. Nevybíráme nikoho, kdo v minulosti okradl nebo zradil frakci, jejíž byl členem.
7,,Čistý herní rejstřík – požadujeme férovou hru. Nevybíráme hráče, kteří hackují/bugují nebo v historii Craftuj hackovali/bugovali.

8,,Minimální věk 15 let - Z dlouhodobé činnosti na Craftuj serveru jsme se mnohdy přesvědčili o tom, že plnoletí hráči, minimálně hráči, co už obdrželi občanský průkaz, mají většinou smysl pro solidní a seriózní hru. Není to vyloženě diskriminující podmínka - je to spíš pojistka, která by měla garantovat, že nový člen bude do nezbytné míry mentálně vyspělý/dospělý.
9,,Tlačenka" - V přijímacím řízení zvýhodňujeme hráče, se kterými máme dlouhodobou pozitivní zkušenost - neboli důvěrné nebo osobní známosti členů FreeMasons. Uchazeč o členství nemusí splňovat tento předpoklad, pokud splňuje všechny ostatní předpoklady.

Obrázek

Předpokladem číslo 10, a také posledním předpokladem, je základní gramotnost hráče, která hráči umožňuje tenhle topic dočíst celý až do konce a podle potřeby se k němu vyjádřit. Jestli jste onen předpoklad bez problému splnili, tak vám blahopřejeme k dobrému začátku v případě zájmu o začlenění se do naší herní komunity a přejeme hodně úspěchu a štěstí ve hře i těm, kteří o členství neusilují. :idea: :arrow: :)
Naposledy upravil Galgate dne sob 18. dub 2015 8:24:50, celkově upraveno 7
,,Praotec Galgate" - bývalý asgardský stavitel, šaman a nyní představitel FreeMasons s 91,7% specializací pro boj na velkou vzdálenost(lukostřelba). Podílí se na organizačních záležitostech frakce a jejím budování. ,,Chová silnou averzi k nahotě v PvP aréně a Innistradském dole."

PS: ,,Je strůjcem legie ministrantů a stále řady rozšiřuje pro své zvrácené účely." :D :twisted: :D

Gladiátor

Re: [Frakce] FreeMasons

Příspěvekod lopasik » ned 22. úno 2015 10:07:40

Jednoho dne si naše frakce řekla, že vykácíme celý craftuj. MateO nám to zakázal, a tak jsme vykáceli jen jeden biom :(
Před:
Obrázek
Po:
Obrázek
Celé to trvalo asi hodinu a půl.
ObrázekObrázek

Těžař uhlí

Příspěvekod KubrastigShowCZ » úte 24. úno 2015 16:50:21

Zdravím
Nebudu to tady nějak obkecávat a půjdu rovnou k věci :) Rád bych se přidal do vaší frakce. Jemně 15 a jsem z Brna. V nynější době jsem v CC1 lvl 10 průzkumník. Jsem dobrý v lukostřelbě a s mečem taky nejsem zrovna k zahození. Všechny vaše podmínky splňuji. Studuji na stření škole architektonické takže bych mohl uplatnit svůj stavitelský potencionál.
Nick: KubrastigShowCZ
Again, again and again. For the victory.

Mlátička stromů

Příspěvekod Hawk » stř 25. úno 2015 12:52:34

Uctivě dobré odpoledne. Mé jméno je Hawk, a protože píšu do tohoto topicu, je zřejmé, že mám zájem vstoupit do frakce FreeMasons.

Kdysi, před tisíci let se v Minecraftu zrodilo, no, to se těžce popisuje. Bylo to velké, chlupaté, s kapkou smyslu pro humor. Rádo si hrálo s TNT bloky, bohužel, nedopadalo to dobře. Jednou dokonce dokázal zničit 9756x23045 bloků jen s tímto výmyslem. Rádo si stavělo, nejvíce města ve stylu gotiky a pozdějšího středověku. Taktéž ho přitahovalo hraní si s pískem, ze kterého postavil bez otroků Egyptskou pyramidu, která však je dnes už rozkradená armádou vypatlaných blbečků. Vyžívalo si v blízkosti zvířat všeho druhu, i ne-zvířat, protože si na nich mastil svůj klacek, lépe řečeno meč. Občas zašlo do arény, od kuť přišel celý červený, občasně i černý. Jeho druhou láskou je luk. A krumpáč. Vejde se do každého otvoru, hodí do každé jeskyně :twisted:. Protože rád píše, napsal o sobě i vlastní topic zde na forum. Nemá rád [slimeemote.png]. Když někdo před ním zmíní slovo ''rododendro'', stane se, no, vy určitě víte čím. Bohužel, své léta v MC nepočítal, a od začátku svého počítání už napočítal něco přes 3 roky. A protože, takovýto výtvor musí dostat vlastní jméno, se kterým přepíše dějiny, vymyslel si toto: Hawk. S tímto jménem dnes přepisuje nejen dějiny MC, ale o tom později :)

P.S. Miluju ilumináty.
''Armádní program pro noční operace. Stisknutím růžového tlačítka s bíločernými puntíky odpálíte raketu.''

Právě spawnutý

[Frakce] FreeMasons

Příspěvekod Mr_Frízi_ » úte 03. bře 2015 12:31:57

Prosím vás o nabratie do frakce hráča menom Mr_Freeze_ (ja).
Veľmi by mi to pomohlo pretože server craftuj.cz ma baví a chcem aby ma bavil :)
Mám 12 rokov, minecraft hrám 2 roky a myslím si že ho viem hrať dobre.

Dúfam že mi vihoviete.

Kopáč zeminy

Příspěvekod Kubajsku1 » úte 03. bře 2015 12:52:57

Tákže Zdravím,
Ohledně příhlášek které ste nám zde zasílali se rada rozhodla takto:

Hráč: KubrastigShowCZ-Nepřijat (Důvod: Nedostačujicí aktivita.)
Hráč: Hawk-Nepřijat (Důvod: Dle naších informací duplikace.)
Hráč: Mr_Frizi_-Nepřijat (Důvod: Nedostačující věk.)

Ohledně náboru je zatím UZAVŘEN, z důvodu restrukturalizace. Jak-mile se nábor do frakce otevře, dáme Vám ihned vědět, ničeho se nemusíte bát :)

Takže, přeji příjemný zbytek dne.

Kubajsku

Kopáč zeminy

Příspěvekod edwardkenway » čtv 05. bře 2015 21:03:44

Áhoj,
můj nick ve hře je [i]EdwardKenway
tudíž jste asi poznali že mám rád Assasins Creed ;).

Rád bych se připojil do této frakce a proto vám chci o mně něco napsat.
Tak se na to rovnou vrhneme:

Kdy jsem začal hrát?: Minecraft jsem začal hrát v 1.5 (betě) ale vůbec mě to nebavilo.
Pak přišla plná verze a začal jsem hrát, oblíbil jsem si servery např: M1* a S***.

Byly super jenže i vše dobré jednou končí takže servery upadly v zapomění.

Pak jsem si dal pauzu protože jsem pořád nenacházel žádné dobré servery..

Pak jsem v 1.6 narazil na craftuj a začal jsem s chutí hrát.

Řeknu vám že jsem v mnoha frakcích nebyl asi jen v 4.
Ale stálo to za to pak jsem si dal zase pauzu a začal hrát teď opět a aktivně ;).

Osobní Informace: Jmenuji se Jan dále zveřejňovat nebudu.
Žiji blízko Pardubického kraje
Jsem Hradečák ale jsem blízko Pardubic prostě :D
Je mi 16 za 5 měsíců 17 :)

Co mi nejvíce v MC jde: No tak nejvíce mě asi baví tzv. průzkum okolí prostě osedlám koníka a jedu se projet a když něco zahlédnu ihned ohlásím btw. jde mi i těžení u toho vydržím klidně 3 hodiny :-D

Nemám skype z jediného důvodu: Mám notebook z roku 2007 a mc mi jede na 8 fps..

To bylo asi vše nemám co bych více napsal

s lásko (né dobře) EdwardKenway (stejně i ve hře)[/i]
Pussy

Kovář železa

Příspěvekod Zombicz » pát 06. bře 2015 19:27:05

Hráč: EdwardKenway: Nepřijat. Je nám to líto, každopádně skype je nutnost.
Sedím si vysoko.

Kopáč zeminy

Příspěvekod edwardkenway » pát 06. bře 2015 19:30:51

ok :)
Pussy

Těžař uhlí

Příspěvekod TheShmakky » čtv 25. čer 2015 11:51:24

Ahoj,
omlouvám se na prázdniny. Mám naplněný program, tudíž tady moc hrát nebudu.

Díky shmakky :)
Život je kreslení bez gumy.
Potřebuješ vyhrát stejně tak, jako potřebuješ dýchat!
Pravda bolí chvíli, ale lež bolí napořád.

Určitě si přečtěte můj vlastní smyšlený příběh: viewtopic.php?f=11&t=16908

Další

Zpět na Aliance/Crafteři