Registrovat

Zlepšováky

Pracovník na pile

Zlepšováky

Příspěvekod Apricocot » pát 08. pro 2017 17:33:05

Nazdárek :p

Jde na mne smutek z toho že jsem na serveru neustále sám... :D
Pokud má admin team čas hlídat server, ale nemá náladu hlídat prázdný server, pak bych si troufnul prolomit to že je server jen pro ORIGO hráče. Ono opatření je teoreticky perfektní, ale v praxi podle mne funguje proti serveru. Kvůli tomu opatření se sem dostane strašně málo lidí a z nich více méně *nikdo* pokračuje v hraní (já jsem statistická chyba :D). Admin team který nebaví adminovat na prázdnym serveru následně ani neřeší velký griefy (Ultima Thule). Případ Ultimy je vlastně další ukázka toho že ORIGO-only neni tak úplně řešení... přišel Vietnamec kterému nevadí že dostane BAN na českém serveru a stál nás starostu jednoho z pár měst.

Další návrh - srazit cenu založení chestshopu. Z pokusu vím že nestačí 250CC a nechce se mi dělat pokus který mne bude stát např. více než půl stacku diamantů / 320 CC. Pokud by mělo dojít na příliv hráčů (ať už skrze reklamu, nebo zrušení omezení na ORIGO), pak by velký chestshop (nebo více, nechci monopol :D) nejspíš zvyšoval šance na jejich udržení na serveru.

A jeden brekot na věc která mi překáží v práci - kombinace Haste2 na majáku a Effi4-5 na krumpáči by mělo znamenat okamžité bourání Stone blocku, ne? Doufám že ano. Každopádně Tady kvůli nějakému pluginu nevidím rozdíl mezi Effi a Effi+Haste

Předem díky už jen za shlédnutí
Apri ;)

Redstone inženýr

Re: Zlepšováky

Příspěvekod Bakinko » pát 08. pro 2017 23:47:41

Big up Apri :)
Až na konci spoznáš , ako si mal v skutočnosti začať

Life is too short to wait

Redstone inženýr

Příspěvekod TheGreenSaber » sob 09. pro 2017 10:21:51

[chickenemote.png]
nikdy nehrajte lolko

Administrátor

Příspěvekod Zalox » čtv 21. pro 2017 6:48:04

Apricocot píše:Pokud má admin team čas hlídat server

Tady bude kámen úrazu :(

Adminy, kteří něco umí a vydrží na serveru déle, než půl roku, aby člověk pohledal. V momentálním rozpoložení, kdy na to nikdo nemá čas a chuť řešit stále ty samé problémy dokola, to nemá cenu. Snížit cenu chestshopů můžeme, grief vyřešíme časem. Když jsme zakládali Survival, jasně jsme dávali dopředu vědět, že se na serveru ukážeme velmi řídce a Craftuj držíme jen proto, abyste si mohli občas zahrát a připomenout staré časy.

Zpět na Obecná diskuze