Registrovat

[Nynal] žádost o unban

Dostali jste ban? Zde to můžete řešit. Rovnou pište vaši IP adresu + nick (ve hře). Urychlíte tím vaše odbanování.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu přesně uvedené, o jaký přestupek se jedná a nick hříšníka.
- Bez důkazu (screeny, video apod.) neusvědčovat hráče, nebo to bude považované za úmyslné pošpinění pověsti hráče. Za to můžete být i potrestáni!
- Podle možnosti screeny uploadovat na http://www.imgup.cz . Videa dle vašich možností.
- Screeny na fóru nesmí být jakkoliv upravené, oříznuté či jinak modifikované. Pokud tak bude učiněno, screen se nebude brát jako důkaz k danému případu.
- Nenavrhovat ban, mute apod . Od toho je tady tabulka prohřešků a jejich trestu + možná úprava od Gm nebo Admina
- Přispívejte pouze tehdy, máte-li něco podstatného k tématu, například jste-li poškozeni nebo máte podklady, dokazující vinu či nevinu.

- Příklad názvu topicu: "Párek - FlyHack"
Těžař uhlí

[Nynal] žádost o unban

Příspěvekod Apatch » ned 12. úno 2017 9:36:06

Mateo můžeš se podívat do těch logů ? A ještě do logu mé storeland buňky kde jsem si to jablko vycraftil ještě před fightem :) , a nezavírej ten topic neustále rád bych to vyřešil a ještě bych počkal na vyjádření někoho jiného z AT já stebou nechci jednat arogantně ale zkus se na to podívat z mého pohledu zabanuješ mě na základě že jsem neměl nic na heal a ani gba přitom jsem si snědl gba a dál k tobě perlu taky na konci toho fightu mi gba už skončilo to ti praskla helma a stál si u toho stromu pak jsem tě zabil protože si chvíli nic nedělal taky v tu chvíli sem měl zhruba 6 HP od toho jak si mi dal ránu a byly tam chvíle když jsem měl gba tak si mi na ránu vzal 7 srdcí to jsem se musel vyhýbat aby se to zregenerovalo.

Redstone inženýr

Re: [Nynal] žádost o unban

Příspěvekod gornus » ned 12. úno 2017 9:55:04

Zkus napsat těch topiců ještě tak 10-15, možná ti to pomůže.

Ban zůstává. CT ti uděluje možnost koupit si unban.

Pokud neumíš jednat slušně, nejednej vůbec.

Ban zůstává.

Pořád nic? :roll:

Těžař uhlí

Příspěvekod Apatch » ned 12. úno 2017 11:29:20

Jak by bylo tobě kdyby sis dal Gba, a zabil ho a admin ti řekne že máš nějaký hack na heal a dá ti ban i přes to že si měl GBA. Nechci mít zde mít ban chci tu pořád občasně hrát a odpočinout si tu :)

Dodavatel lávy

Příspěvekod Zyrp6 » ned 12. úno 2017 11:32:15

Apatch píše:...Nechci mít zde mít ban chci tu pořád občasně hrát a odpočinout si tu :)

Proto si ještě před pár dny obcházel ban?

highwalker

Příspěvekod MateoCZE » ned 12. úno 2017 11:44:10

Čteš vůbec, co ti píšu?

-> což by ti ani tak nemělo poskytnout takovou výhodu

Ano, prohledával jsem logy v místě, kde se bojovalo (radius kolem 75 blocků).

Nemluvě o zajímavém movementu.

Neustále jsou s tebou problémy, buď s tím, jak se projevuješ, případně že přímo porušuješ jasně daná a zažitá pravidla serveru (viz. obcházení banu).

Jak by bylo tobě

Pokud mě opravdu chcete zabanovat za hack client tak dobře

ještě bych počkal na vyjádření někoho jiného z AT

Těžko se ti někdo jiný z CT vyjádří, když tě nikdo při boji nesledoval (jediným svědkem může být pohron, který, tuším, v tu chvíli byl ingame se mnou).
Tvoje "argumenty" se neustále opakují, ideálně se snažíš házet špínu na co nejvíce lidí okolo. Ban zůstává; pokud se chce vyjádřit někdo jiný z CT, nechť tak učiní. Při dalším založeném topicu očekávej trest i na fóru.

Lock.
It's back!

Zpět na Bany