Registrovat

[Nynal] Žádost o UNBAN

Dostali jste ban? Zde to můžete řešit. Rovnou pište vaši IP adresu + nick (ve hře). Urychlíte tím vaše odbanování.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu přesně uvedené, o jaký přestupek se jedná a nick hříšníka.
- Bez důkazu (screeny, video apod.) neusvědčovat hráče, nebo to bude považované za úmyslné pošpinění pověsti hráče. Za to můžete být i potrestáni!
- Podle možnosti screeny uploadovat na http://www.imgup.cz . Videa dle vašich možností.
- Screeny na fóru nesmí být jakkoliv upravené, oříznuté či jinak modifikované. Pokud tak bude učiněno, screen se nebude brát jako důkaz k danému případu.
- Nenavrhovat ban, mute apod . Od toho je tady tabulka prohřešků a jejich trestu + možná úprava od Gm nebo Admina
- Přispívejte pouze tehdy, máte-li něco podstatného k tématu, například jste-li poškozeni nebo máte podklady, dokazující vinu či nevinu.

- Příklad názvu topicu: "Párek - FlyHack"
Těžař uhlí

[Nynal] Žádost o UNBAN

Příspěvekod Apatch » pát 10. úno 2017 18:36:38

Dobrý den, takže dne 10.22017 jsem dostal ban za hack client v 19:33 :) když jsem zabil Arnose :) Mohu požádat o vysvětlení ? Pokud mě opravdu chcete zabanovat za hack client tak dobře :) je mi to jedno ale rovnou si zabanujte razgrise :) a Arnose :) Pokud já mám podle vás hack client tak co má Razgriis který mě zabil na mém území v uzavřeném prostoru (Beztak to banoval Arnosek (Mateo) protože prostě dostal rekt v souboji to by také vysvětlovalo jeho následné rozčílení a zabanování z konzole a očekávaná žádost o unban, proto byl hnedka na webu přihlášen a hnedka zareagoval na tenhle topik nemusíte z nás dělat dementy všichni víme že Mateo je Arnos:).
Naposledy upravil Apatch dne pát 10. úno 2017 18:45:50, celkově upraveno 1

highwalker

Re: Žádost o UNBAN [Nynal]

Příspěvekod MateoCZE » pát 10. úno 2017 18:38:32

Uprav si žádost podle vzoru.
It's back!

Těžař uhlí

Příspěvekod Apatch » pát 10. úno 2017 18:41:00

IP zde psát nebudu :) z osobních důvodů :)

highwalker

Příspěvekod MateoCZE » pát 10. úno 2017 18:43:08

Dobře, uprav si žádost podle vzoru, IP uvádět nemusíš.
It's back!

Těžař uhlí

Příspěvekod Apatch » pát 10. úno 2017 18:46:12

MateoCZE píše:Dobře, uprav si žádost podle vzoru, IP uvádět nemusíš.

Upraveno

Těžař uhlí

Re: [Nynal] Žádost o UNBAN

Příspěvekod Apatch » pát 10. úno 2017 18:47:43

Navíc nechápu proč mě hned zabanoval :) kdyby mi projel komp a kouknul se. Tak by se tu nemuselo nic takovéhleho řešit.

Mlátička stromů

Příspěvekod Toomo » pát 10. úno 2017 19:16:47

docela jsem zvědav na vyřešení této situace, banujicí jedinec se schovává za consoli, důkaz o Nynalově vině žádný. Trochu to působí jako bezdůvodná šikana VIP hráče.

Redstone inženýr

Příspěvekod Conquist_CZ » pát 10. úno 2017 19:35:28

Apatch píše:Navíc nechápu proč mě hned zabanoval :) kdyby mi projel komp a kouknul se. Tak by se tu nemuselo nic takovéhleho řešit.

Řekni mi, jaký má smysl projíždění počítače smysl ve 21. století ?

Těžař uhlí

Příspěvekod Apatch » pát 10. úno 2017 19:38:04

Dost velkou :) vždy se něco najde, vždy se něco najde :)

Redstone inženýr

Příspěvekod Conquist_CZ » pát 10. úno 2017 19:44:11

Apatch píše:Dost velkou :) vždy se něco najde, vždy se něco najde :)

Tvou odpověď beru jako totální neznalost informačních technologií, jako například flash disk, na který je možno daný prográmek uschovat po dobu prohlížení počítače, nebo například "neviditelné" složky, či v neposlední řadě jednoduché přejmenování souboru. Přecejen objevit přejmenovaný .exe soubor by bylo pro člověka který nemá script přímo pro nalezení daného programu nebude zrovna jednoduché. Doufám, že svou odpověď přehodnotíš, ať nejsi za hlupáka.

Další

Zpět na Archiv od 1.9.16 do 1.9.17 - Bany