Registrovat

Unabn Hiter [Nynal]

Dostali jste ban? Zde to můžete řešit. Rovnou pište vaši IP adresu + nick (ve hře). Urychlíte tím vaše odbanování.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu přesně uvedené, o jaký přestupek se jedná a nick hříšníka.
- Bez důkazu (screeny, video apod.) neusvědčovat hráče, nebo to bude považované za úmyslné pošpinění pověsti hráče. Za to můžete být i potrestáni!
- Podle možnosti screeny uploadovat na http://www.imgup.cz . Videa dle vašich možností.
- Screeny na fóru nesmí být jakkoliv upravené, oříznuté či jinak modifikované. Pokud tak bude učiněno, screen se nebude brát jako důkaz k danému případu.
- Nenavrhovat ban, mute apod . Od toho je tady tabulka prohřešků a jejich trestu + možná úprava od Gm nebo Admina
- Přispívejte pouze tehdy, máte-li něco podstatného k tématu, například jste-li poškozeni nebo máte podklady, dokazující vinu či nevinu.

- Příklad názvu topicu: "Párek - FlyHack"
Těžař uhlí

Unabn Hiter [Nynal]

Příspěvekod Apatch » pát 10. úno 2017 14:07:18

Dobrý den, tenkrát jak jsme tu řešili ten problém s tím endem a zároveň to přilognutí na 10 s s postavou Hiter dnes jsem se chtěl přihlásit ale mám tam ban prosím o unban této postavy. :) Asi na mě Rejcatko zapomněl já samozřejmě také tím že jsem mu to nepřipomněl. Díky

GM

Re: Unabn Hiter [Nynal]

Příspěvekod RejcatkoCZ » pát 10. úno 2017 17:01:42

Ahoj, unban jsem ti dát nezapomněl. Pokud si koupíš unban za obcházení banu, tak ti ban na postavě, se kterou si obcházel daný ban zůstává.
Pokud bys měl zájem si na zmíněnou postavu koupit unban, kontaktuj některého z adminů.
Obrázek

Zpět na Bany