Registrovat

michalIV - žádost o unban

Dostali jste ban? Zde to můžete řešit. Rovnou pište vaši IP adresu + nick (ve hře). Urychlíte tím vaše odbanování.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu přesně uvedené, o jaký přestupek se jedná a nick hříšníka.
- Bez důkazu (screeny, video apod.) neusvědčovat hráče, nebo to bude považované za úmyslné pošpinění pověsti hráče. Za to můžete být i potrestáni!
- Podle možnosti screeny uploadovat na http://www.imgup.cz . Videa dle vašich možností.
- Screeny na fóru nesmí být jakkoliv upravené, oříznuté či jinak modifikované. Pokud tak bude učiněno, screen se nebude brát jako důkaz k danému případu.
- Nenavrhovat ban, mute apod . Od toho je tady tabulka prohřešků a jejich trestu + možná úprava od Gm nebo Admina
- Přispívejte pouze tehdy, máte-li něco podstatného k tématu, například jste-li poškozeni nebo máte podklady, dokazující vinu či nevinu.

- Příklad názvu topicu: "Párek - FlyHack"
Kopáč zeminy

michalIV - žádost o unban

Příspěvekod michalIV » úte 07. úno 2017 21:59:50

Dobrý den pro mě již večer
Dne 7.2.2017 jsme dostal ban za 'Bugování na skákačce'.Je mi velmi líto že jsme porušil pravidla skákačky ( bludiště) byl jsme si vědom co jsme provedl a žádám A-team o znovu zvážení mého banu na 7 dní dalo by se třeba nahlídnout na to že jsme se po tom co jsem se zeptal admina ladvoraka jestli to opravdu vadí že jsme si takle usnadnil velice těžký až nedatelný skok ulehčil po jeho odpovědi ano vadí jsme se vrátil zpátky a poté jsem dostal ban. moje ip: 85.207.128.23
Doufám že přihmoříte svoje očka

Děkuji za znovu uvážení banu

s pozdravem hráč: michalIV

GM

Re: michalIV - žádost o unban

Příspěvekod ladvorak » úte 07. úno 2017 22:01:07

Jsem ochotný ti ban snížit na 3 dny, nebo by si šel teď do jailu na 500 bloků, vyber si.
Obrázek

Kopáč zeminy

Příspěvekod michalIV » úte 07. úno 2017 22:05:41

jail to budu mít rychleji

GM

Příspěvekod ladvorak » úte 07. úno 2017 22:42:00

Hotovo
Obrázek

Zpět na Bany