Registrovat

Wolfsberg

Vše co jste postavili, viděli, nebo plánujete vybudovat. Můžete zde shánět lidi na vaše projekty, města a vesničky.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu označení, jde-li o návrh stavby, nebo již postavenou stavbu.

- Označení:
- [Návrh] - Návrh/nápad na stavbu.
- [Stavba] - Už postavená stavba.

- Příklad názvu topicu: "[Návrh] Kdo mi pomůže se stavbou Minas Tirith?
Kopáč zeminy

Wolfsberg

Příspěvekod Intersio » pon 02. kvě 2011 13:29:46

Wolfsberg

Nová vesnice,kterou mám v plánu založit.Touto vesnicí bych rád přispěl na kvalitu serveru jelikož moc velkých vesnic (natož hezkých) jsem tu moc nespatřil.Vesnici bych chtěl založit trochu dál od všech staveb (zvláště od hlíněných hradů atd.)
Ve vesnici bych rád uvítal ochotné hráče kteří by chtěli rozšiřovat vesnici a kvalitu serveru.Podle vět sepsaných výše jste asi poznali že zakázaný materiál bude:

-Cobblestone
-Moss Stone
-Dirt
-Gravel
-Sand

Proč ? proto že tyto materiály působí velmi chladně a vesnice by vypadala spíš jako vypálená vesnice duchů.

Pokud máte zájem pomoct budovat tuto vesnici kontaktujte mě ve hře na nick "Intersio" nebo se sem jednoduše napište :D
Pár podmínek pro hráče co by měli zájem:
-1 stack Wood nebo 2-3 stacky Wooden Planks (jen pro vybudování základních budov)
-nějaké to uhlí (samozřejmě torche)
-Cobblestony na přetavení
-Chuť stavět a budovat :D

Pravidla vesnice ve výstavbě...

-Stavby pouze z Wood,Wooden Planks,Stone,Glass
-Chodníky budou z 5 cobblestonu na šířku+kamenných polobloků
-Všechny budovy budou mít ceduly s nickem majitele a všech kdo v dané budově bydlí+název ulice a číslo domu (ty budou sepsány na tabuly)
-Budovy se budou stavět vždy na předem určených pozemcích
-Zakladatel vesnice,správce vesnice, a zástupce správce mají právo bourat hnusné stavby.

Doufám že jsem vás přesvědčil že tento projekt bude mít nějakou budoucnost a je uskutečnitelný.Doufám že bude zájem.

S pozdravem váš Intersio

-

Kopáč zeminy

Re: Wolfsberg

Příspěvekod Zbrojmistr » pát 07. srp 2015 13:27:01

Zajímavé, rád pomohu.

7 dní ban za necropost
/LZ

Zpět na Stavby