Registrovat

Azurová Věž Dražba - značky Galgate

Vše co jste postavili, viděli, nebo plánujete vybudovat. Můžete zde shánět lidi na vaše projekty, města a vesničky.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu označení, jde-li o návrh stavby, nebo již postavenou stavbu.

- Označení:
- [Návrh] - Návrh/nápad na stavbu.
- [Stavba] - Už postavená stavba.

- Příklad názvu topicu: "[Návrh] Kdo mi pomůže se stavbou Minas Tirith?
Kovář železa

Re: Azurová Věž Dražba - značky Galgate

Příspěvekod Hewwit » čtv 25. zář 2014 12:46:42

E: hah Fanghorn strata sídla zamrzí čo? Ale preto si hnev musíš prísť vybýjať na fórko? Smutné ja viem, IG ti to moc nejde :)

Ja som tu napísal len svoj súhlas s Padvenderovím názorom ktorý to vystihuje na 100% :) + som do toho pridal payback za to tvoje chvastanie ako vieš staviať a to už vidím :D

Myslím že Pad aj ja sme chceli len poukázať na to že toto čudo nemá takú cenu, proste aby sa na tom nikto neoje*** :)
Naposledy upravil Hewwit dne pát 26. zář 2014 14:00:56, celkově upraveno 1
A meno našej frakcie sa vďaka vašej nenávisti voči nám vryje do vašej pamäti tak, že na Ultimu nikdy nezabudnete.

http://youtu.be/rU4btXwtAQU - z craftuj.cz

Těžař zlata

Příspěvekod PVNST » čtv 25. zář 2014 13:01:07

Tato stavba se mi podle screenu taktéž moc nelíbila, ale když se podíváte na mapku nebo in game k ní zajdete, tak je celkem i dobrá a povedená ...

A i kdyby , jsme na PVP serveru, a pro archery má celkem dobré využití a je mi fuk zda se mnou souhlasíte či nikoliv, mám pravdu ... a to mi stačí :lol: :lol: :lol:

Screen : http://prntscr.com/4q5hhr

KILL THEM ALL !

A zase zde píšete co jsem psal ve své teorii z craftuj ... Aneb rozdíly mezi ally a enemy

Ally: No tvá stavba není špatná, ale možná bych tam jen něco upravil
Enemy: Cos to postavil za hnus, takové ho**** jsem tu ještě neviděl, co to je bože ...

Vzpamatujte se lidi ! :D :roll:
Bývalý helper - PVNST :-)

YOUTUBER !

Youtube kanál : Pod jménem ,,PVNST,, (999+ Subs)
https://www.youtube.com/channel/UCy2st6 ... yqD-KtKRNg
(Různá videa z MC: Craftuj série, novinky v 1.9. a více ... :) )

Aktivně zde hraji od ledna 2014, méně aktivně od 2015 .. a uvidíme jak to dopadne :D

,,Armáda beranů kterou vede lev, je mnohdy silnější, než armáda lvů kterou vede beran !! ,,

Pro kontakt - SKYPE: Pevnostrichi

Úspěšný přeživší

Příspěvekod fanghorn » čtv 25. zář 2014 15:06:55

Napsat: "Cena je podle mě nadhodnocená, protože cena toho toho a toho je xy a za práci je běžné si říct o xy." a napsat: "Za takovej humus bych nikdy tolik nedal. / Neumíš stavět. / Nemáš se chvástat. atd. je naprosto jasně viditelný rozdíl. Tak či onak, nic z toho (včetně mých připomínek k absurditě vašeho uvažování) tu nemá co dělat, je to offtopic, který je v pravidech fóra zakázán. Nic víc.
Obrázek
ObrázekObrázek

Mlátička stromů

Příspěvekod hunter » úte 14. říj 2014 18:27:56

Pekné, dal bych tomu iný názov, Veža ktorá stále raste :D Alebo bude ak to dostaváš ešte ale dost pekné
BLOB
Obrázek

Předchozí

Zpět na Stavby