Registrovat

Azurová Věž Dražba - značky Galgate

Vše co jste postavili, viděli, nebo plánujete vybudovat. Můžete zde shánět lidi na vaše projekty, města a vesničky.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu označení, jde-li o návrh stavby, nebo již postavenou stavbu.

- Označení:
- [Návrh] - Návrh/nápad na stavbu.
- [Stavba] - Už postavená stavba.

- Příklad názvu topicu: "[Návrh] Kdo mi pomůže se stavbou Minas Tirith?
Těžař uhlí

Re: Azurová Věž Dražba - značky Galgate

Příspěvekod Galgate » ned 21. zář 2014 0:06:23

Díky za upozornění, s tím železem to byla má chyba ve výpočtu.

Padvendere, ale však jo, je to subjektivní pohled na stavbu. Hodně hráčům se Azurová věž líbí ... tobě však ne ... i když je pravdou, že jsem si všiml několika tvých komentářů k různým stavbám zmíněným na fórku a ke snad ke všemu jsem viděl od tebe cynismus, takže nevím, jestli tu jen rozdáváš rozumy a svoji nechuť, nebo opravdu stavíš lépe.... nikdy jsem tě neviděl nic stavět, tudíž nemohu soudit, ale docela rád bych viděl některé tvé dílo - pokud by to nevypadalo jako Kasička frakce UltimaThule ;).

Mno já ti nevím, ale co se týče prodeje a duševního vlastnictví ... Tančící dům Franka Gehryho je taky jeho duševním vlastnictvím a přitom to vlastní úplně jiný majitel. Dá se říct, že za svou práci ten architekt dostal zaplaceno.

Hádat se s tebou nebudu ... když si vezmeš, že tu XP lahve prodávají za 30 DB, skeletony za 10DB, tak je to o tom, o čem mluví TheDogORB. Rozhodně tuhle državu nehodlám prodávat za 30DB, když už jen sama obsahuje 14DB a 10EB.
Jak by řekl kamarád: ,,To asi se**š [brick.png], ne?"

Pokud ovšem zmiňuješ výdělek ... já mám docela dost [dia_block.png] a tak mi přijde moje cena férová, protože fakt nevím, v čem jiném bych tu stavbu měl zhodnotit ... Když:
v XP lahvích => Stín už jsem
EB => Toho mám víc než DB
ve zbraních => Luky si dovedu vyrábět sám
Zlato = Po farmě na zlato je toho všude mraky
Železo = mám jej stejně jako zlata
V jablkách => které jako lučištník nepoužívám stejně jako meče?
V bednách healů => Které dostávám v aréně z Marwana, protože má vážné problémy s pitím?

Napadlo mě to zhodnotit jedině v beaconech, ale to je ještě předraženější, než ty dia.

Nenapadá mě vážně jiná alternativa ... jestli bys o něčem lepším věděl, ocenil bych ... :)
,,Praotec Galgate" - bývalý asgardský stavitel, šaman a nyní představitel FreeMasons s 91,7% specializací pro boj na velkou vzdálenost(lukostřelba). Podílí se na organizačních záležitostech frakce a jejím budování. ,,Chová silnou averzi k nahotě v PvP aréně a Innistradském dole."

PS: ,,Je strůjcem legie ministrantů a stále řady rozšiřuje pro své zvrácené účely." :D :twisted: :D

Kovář železa

Příspěvekod TheDogORB » ned 21. zář 2014 3:34:35

Galgate píše:Díky za upozornění, s tím železem to byla má chyba ve výpočtu.

Padvendere, ale však jo, je to subjektivní pohled na stavbu. Hodně hráčům se Azurová věž líbí ... tobě však ne ... i když je pravdou, že jsem si všiml několika tvých komentářů k různým stavbám zmíněným na fórku a ke snad ke všemu jsem viděl od tebe cynismus, takže nevím, jestli tu jen rozdáváš rozumy a svoji nechuť, nebo opravdu stavíš lépe.... nikdy jsem tě neviděl nic stavět, tudíž nemohu soudit, ale docela rád bych viděl některé tvé dílo - pokud by to nevypadalo jako Kasička frakce UltimaThule ;).

Mno já ti nevím, ale co se týče prodeje a duševního vlastnictví ... Tančící dům Franka Gehryho je taky jeho duševním vlastnictvím a přitom to vlastní úplně jiný majitel. Dá se říct, že za svou práci ten architekt dostal zaplaceno.

Hádat se s tebou nebudu ... když si vezmeš, že tu XP lahve prodávají za 30 DB, skeletony za 10DB, tak je to o tom, o čem mluví TheDogORB. Rozhodně tuhle državu nehodlám prodávat za 30DB, když už jen sama obsahuje 14DB a 10EB.
Jak by řekl kamarád: ,,To asi se**š [brick.png], ne?"

Pokud ovšem zmiňuješ výdělek ... já mám docela dost [dia_block.png] a tak mi přijde moje cena férová, protože fakt nevím, v čem jiném bych tu stavbu měl zhodnotit ... Když:
v XP lahvích => Stín už jsem
EB => Toho mám víc než DB
ve zbraních => Luky si dovedu vyrábět sám
Zlato = Po farmě na zlato je toho všude mraky
Železo = mám jej stejně jako zlata
V jablkách => které jako lučištník nepoužívám stejně jako meče?
V bednách healů => Které dostávám v aréně z Marwana, protože má vážné problémy s pitím?

Napadlo mě to zhodnotit jedině v beaconech, ale to je ještě předraženější, než ty dia.

Nenapadá mě vážně jiná alternativa ... jestli bys o něčem lepším věděl, ocenil bych ... :)

Je to tak a dle mě je ta cena je ta cena tak akorát, vzhledem k předraženým věcem bych tipl 200 [dia_block.png] +
Někteří hráči mají hodně [dia_block.png] a někteří málo, teď to chce jen jednu těchto věcí. Urovnat finanční rozdíly / wipe
×_×

Těžař zlata

Příspěvekod PVNST » ned 21. zář 2014 8:34:31

Tady jde možná o to, že začínající hráči co nemají [dia_block.png] by si tuto stavbu koupili, protože nemají vlastní sídlo a potřebují něco pro začátek

A ti, co zde hrají déle, mají již svá velkolepá sídla, i když mají [dia_block.png] , tak nepotřebují další kupovat ...

Takže doporučuju s cenou jít níže ... Bohužel trh je krutý, já sám to znám z cc láhví ... :lol: Pořád každý snižuje cenu jak [slimeemote.png] ... Přitom jsem již od začátku tomu cenu nadsadil já ... a věděl že se to nebude prodávat, že to má 1/2 cenu, tedy 32 DB ... pak ale přišla konkurence ... a každý jde dolů ... ale pod 30 DB jestli někdo prodává láhve, tak je prostě na hlavu...
Materiál, expy a úsilí hlavně čas je cennější ... To můžeme přirovnat i k tvé stavbě, jistě jsi se při stavbě dosti nadřel apod... , ale bohužel hráči ti to za tuto cenu zřejmě nekoupí ...

Pak zde máš více možností ... Pokud to chceš prodat začínajícím hráčům oddělej ozdůbky a nahrad to lacinějším materiálem, čímž snížíš cenu a možná získáš i kupce ... ale to je zase zasahování do díla ...

No hodně štěstí při prodeji, budeš ho potřebovat :)
Bývalý helper - PVNST :-)

YOUTUBER !

Youtube kanál : Pod jménem ,,PVNST,, (999+ Subs)
https://www.youtube.com/channel/UCy2st6 ... yqD-KtKRNg
(Různá videa z MC: Craftuj série, novinky v 1.9. a více ... :) )

Aktivně zde hraji od ledna 2014, méně aktivně od 2015 .. a uvidíme jak to dopadne :D

,,Armáda beranů kterou vede lev, je mnohdy silnější, než armáda lvů kterou vede beran !! ,,

Pro kontakt - SKYPE: Pevnostrichi

Těžař uhlí

Příspěvekod Beckham_CZ » ned 21. zář 2014 10:11:48

Za mě, bych to koupil tak za 70-90 DB :).
Obrázek

Obrázek

„V každém pravém muži je skryto dítě. To si chce hrát. - Pravý muž chce dvojí: nebezpečí a hru. Proto touží po ženě, protože ona je tou nejnebezpečnější hračkou.“

Kovář železa

Příspěvekod TheDogORB » ned 21. zář 2014 10:31:10

Beckham_CZ píše:Za mě, bych to koupil tak za 70-90 DB :).

Teď to ještě sehnat :D
×_×

Redstone inženýr

Příspěvekod Solarius45 » pon 22. zář 2014 9:32:56

Mne to nijak architektonicky zajimave neprijde. Nelibi si mi jak je ta vez nahore zakoncena. Proste takova rovina nahore.

Kovář železa

Příspěvekod Hewwit » pon 22. zář 2014 16:41:29

Payback konečne prišiel :D Kámo je vidno že sa toho divného objektu chceš zbaviť a zarobiť na tom ako Padvender povedal. A to si sa mi dušoval že vieš staviať :D
A meno našej frakcie sa vďaka vašej nenávisti voči nám vryje do vašej pamäti tak, že na Ultimu nikdy nezabudnete.

http://youtu.be/rU4btXwtAQU - z craftuj.cz

Těžař uhlí

Příspěvekod Galgate » stř 24. zář 2014 17:13:47

Mno ... tak ono tohle není taky jediná stavba, kterou jsem kdy postavil, ovšem ne všechno jsem na craftuj postavil a ne všechno co jsem postavil, zde, před ignoranty Craftuj fora, prezentuji.

Krom toho :lol: Hewwite :lol: S tou tvojí dutou kasičkou, které říkáš sídlo UltimaThule a je téměř ze všech stran stejná ... bych se moc nechlubil :lol: .
Víš, ono ne vše, co je kolosální, je zpravidla pěkné ... a zrovna v případě tvé kasičky :lol: ... nemyslím si, že tvá symetrická kasička je nějaké dílo experta. Mno rozhodně se dá ocenit jediná věc - a to ta, že na dynmapě to je faktická pěst na oko ....

Dobrá snaha Hewwite, ale vrásky si fakt nedělám :lol: 8-)
,,Praotec Galgate" - bývalý asgardský stavitel, šaman a nyní představitel FreeMasons s 91,7% specializací pro boj na velkou vzdálenost(lukostřelba). Podílí se na organizačních záležitostech frakce a jejím budování. ,,Chová silnou averzi k nahotě v PvP aréně a Innistradském dole."

PS: ,,Je strůjcem legie ministrantů a stále řady rozšiřuje pro své zvrácené účely." :D :twisted: :D

Redstone inženýr

Příspěvekod Padvender » stř 24. zář 2014 17:50:00

Teď už začínáš být směšný... Urážíš povedené stavby lidí kolem, kteří se jimi nechvástají a sám si tu vychvaluješ ohyzdu. Pokud se ti názor jiných nelíbí, nechvástej se.

Úspěšný přeživší

Příspěvekod fanghorn » čtv 25. zář 2014 12:13:01

Pokud se nepletu, tak Galgate v první řadě prodával a nedožadoval se ničího názoru. Ten offtopic jsi tu v první řadě zahájil ty padvendere, když jsi tu začal prezentovat svůj! názor ohledně ceny stavby a urážet "ohyzdama" jsi taky začal ty.

V rámci obchodní taktiky je "zveličování" běžné - zvedá to zájem potenciálních kupců, nemusí jít nutně o chvástání, kterým ovšem jiní jedinci vůbec nešetří 8-)
Obrázek
ObrázekObrázek

PředchozíDalší

Zpět na Stavby