Registrovat

Azurová Věž Dražba - značky Galgate

Vše co jste postavili, viděli, nebo plánujete vybudovat. Můžete zde shánět lidi na vaše projekty, města a vesničky.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu označení, jde-li o návrh stavby, nebo již postavenou stavbu.

- Označení:
- [Návrh] - Návrh/nápad na stavbu.
- [Stavba] - Už postavená stavba.

- Příklad názvu topicu: "[Návrh] Kdo mi pomůže se stavbou Minas Tirith?
Těžař uhlí

Azurová Věž Dražba - značky Galgate

Příspěvekod Galgate » pát 19. zář 2014 18:38:49

Dávám do dražby tzv. Azurovou věž - je to država, kterou vlastním, ale mimo to jsem ji i postavil, což dělá z državy uměleckým duševním vlastnictvím.

Jedná se o državu, která se rozléhá na 4 claimech a je velmi vhodná nejen pro samostatné VIP hráče, co mají vlastní frakci a disponují se svým vlastním powerem, ale i pro hráče, kteří hodlají svoji frakci o power rozšiřovat - tudíž jim Azurová věž může sloužit jako počáteční država pro rozvoj tak jak úctyhodnou reprezentací frakce, tak i samotnými prostory a rozvržením zákl.frakčního sídla.

Država se vyskytuje v bažinách a jako umělecké dílo nejen že připomíná arch.stylem aztéckou modernu, ale také obsahuje v designu víc jak 10 DB a 10 EB.
Věž není z venčí přístupná, avšak zevnitř je přístupná do všech pater pouze z nejvyššího patra věže (a to tak, že v nejvyšším patře se doporučuje umístit f home).

Interiér není zařízen. Je tomu tak, aby případný kupec mohl interiér nejlépe přizpůsobit vlastnímu užitku a pobytu.

Zde poskytuji i screeny zachycující vzhled zmiňované državy k prodeji
http://imgup.cz/image/gwA
http://imgup.cz/image/gwL
http://imgup.cz/image/gwk
http://imgup.cz/image/gw9
http://imgup.cz/image/gwr
http://imgup.cz/image/gw1
http://imgup.cz/image/gwE
http://imgup.cz/image/gwF
http://imgup.cz/image/gwN

Jedná se též o stavbu budovanou hráčem s jistou úrovní architektonického vzdělání, proto vyvolávací cena této državy činí 88 [dia_block.png]
Naposledy upravil Galgate dne sob 20. zář 2014 23:38:48, celkově upraveno 3
,,Praotec Galgate" - bývalý asgardský stavitel, šaman a nyní představitel FreeMasons s 91,7% specializací pro boj na velkou vzdálenost(lukostřelba). Podílí se na organizačních záležitostech frakce a jejím budování. ,,Chová silnou averzi k nahotě v PvP aréně a Innistradském dole."

PS: ,,Je strůjcem legie ministrantů a stále řady rozšiřuje pro své zvrácené účely." :D :twisted: :D

Těžař uhlí

Re: Azurová Věž Dražba - značky Galgate

Příspěvekod Beckham_CZ » pát 19. zář 2014 18:43:32

Výborné, fascinující, bomba! :-)

Prostě nevím co dodat máš to excelentní a god (né good ale god jako božsky) postavené !:))

Škoda že nemám těch 100 DB! :)

Hned bych koupil!
Obrázek

Obrázek

„V každém pravém muži je skryto dítě. To si chce hrát. - Pravý muž chce dvojí: nebezpečí a hru. Proto touží po ženě, protože ona je tou nejnebezpečnější hračkou.“

Redstone inženýr

Příspěvekod Padvender » sob 20. zář 2014 16:26:11

Nevím, zda se jedná o vtip, ale rozhodně je to předražené...

Kovář železa

Příspěvekod TheDogORB » sob 20. zář 2014 18:15:48

Padvendere, to je tady vše ! :D
×_×

Těžař uhlí

Příspěvekod Galgate » sob 20. zář 2014 18:38:24

:D Hele Piňďo :D

Abych tvému vtipu zavřel ústa, dovol mi ti obhájit cenu fakturací :roll:

Azurová věž ve stavbě obsahuje:
14 Diamantových bloků = 14 [dia_block.png]
10 Smaragdových bloků = 10 [dia_block.png]
Mříže + železný dveře = 4 Železných bloků = 1 [dia_block.png]
Osvětlení = cca 94 Světlitových bloků = 15 [dia_block.png]
Kámen(vše) = 5 [dia_block.png]
Podzemí = 120 obsidianu = 5 [dia_block.png]
Pozůstatky = cca 6 truhel obsahující zlaté a železné nářadí/zbraně/zbroje = 2 [dia_block.png]
Nápad + Duševní vlastnictví = 12 [dia_block.png]
Realizace = 9 hodin práce = 20 [dia_block.png]
4 claimy = 4 [dia_block.png]

Celkem: 88 [dia_block.png]

To jsem na tvou připomínku ještě slevil, neboť jsem nepřipočítal značku, úpravu terénu na území stavby/výkopové práce a možnost stavební správy/pomoci ze strany autora díla (tzn. poskytnu odbornou stavební i posudkovou pomoc při vylepšování državy, pokud o ni bude požádáno + frakční nezávislost - jako tvůrce díla by mi bylo proti srsti vpustit nepřátelé do mého díla, aby ji zabrali a příp. zdemolovali mé dílo). Tyhle dodatkové práce a služby se značkou činí 8 [dia_block.png].

A vzhledem k tomu, že když by tu na serveru někdo něco takového postavil a zřejmě by se držel takového díla/državy jako klíště, tak si myslím, že je to velmi rozumná cena za to, že něco takového vůbec prodávám já jako autor, který si dal na državě dost záležet.
Proto taková cena ... Doufám, že ti tato fakturace jako argument stačí.
Naposledy upravil Galgate dne sob 20. zář 2014 23:38:15, celkově upraveno 2
,,Praotec Galgate" - bývalý asgardský stavitel, šaman a nyní představitel FreeMasons s 91,7% specializací pro boj na velkou vzdálenost(lukostřelba). Podílí se na organizačních záležitostech frakce a jejím budování. ,,Chová silnou averzi k nahotě v PvP aréně a Innistradském dole."

PS: ,,Je strůjcem legie ministrantů a stále řady rozšiřuje pro své zvrácené účely." :D :twisted: :D

Kovář železa

Příspěvekod TheDogORB » sob 20. zář 2014 18:44:48

Jak jsem řikal, vše je tu drahé jak [cowemote.png] , kdyby některé věci byli levnější a některé dražšší nestěžoval bych si. Tim galgate neříkám, že za tu cenu můžeš ty, spíš za to může prodejní cena komunity ;)
×_×

Těžař uhlí

Příspěvekod Galgate » sob 20. zář 2014 19:43:21

Však jak pravíš.
Pamatuji ještě před měsícem, jak mi jeden pobuda tvrdil, že mi prodá XP lahev za stack DB a tvrdil, že je to levné, protože spousty DB se rozdalo na startu a prý i z eventů a bůhví odkud ještě. Přitom nikdo nemyslel na to, že co se za celou dobu tohle tvrdilo, velká hrstka krvežíznivých piňďů létalo s dia v aréně a pálilo dia v lávě v jednom kuse.

Je hold krize ... tak jako v Česku, i na Craftuj se nemovitosti prodávají těžce :lol:

Kovář železa

Příspěvekod TheDogORB » sob 20. zář 2014 19:53:23

Galgate píše:Však jak pravíš.
Pamatuji ještě před měsícem, jak mi jeden pobuda tvrdil, že mi prodá XP lahev za stack DB a tvrdil, že je to levné, protože spousty DB se rozdalo na startu a prý i z eventů a bůhví odkud ještě. Přitom nikdo nemyslel na to, že co se za celou dobu tohle tvrdilo, velká hrstka krvežíznivých piňďů létalo s dia v aréně a pálilo dia v lávě v jednom kuse.

Je hold krize ... tak jako v Česku, i na Craftuj se nemovitosti prodávají těžce :lol:

:) jojo, ale stejne stack obsidianu 1 db ... no nwm ... 9 dia v jedno ohledu je to dost, ale kdyz spocitas cas tak to je malo ...
×_×

Těžař uhlí

Příspěvekod Beckham_CZ » sob 20. zář 2014 21:12:19

Padvender píše:Nevím, zda se jedná o vtip, ale rozhodně je to předražené...

Není to vůbec předražené. . Je to tak akorát ;-)
Obrázek

Obrázek

„V každém pravém muži je skryto dítě. To si chce hrát. - Pravý muž chce dvojí: nebezpečí a hru. Proto touží po ženě, protože ona je tou nejnebezpečnější hračkou.“

Redstone inženýr

Příspěvekod Padvender » sob 20. zář 2014 21:32:26

Materiál beru, že může mít nějakou cenu, ale rozhodně ne takovou. Rozloha se do ceny nepočítá, proč taky, když už si počítá DB za práci. Teréní úpravy - maximálně tak výkop pod budovou, pokud tam vůbec nějaký je - na fotkách neuvedeno. Ukopání stromu, co tam stál muselo dát práci... Mříže a železné dveře: vidím tu 2 -> 12 železa a ty tvrdíš, že tu máš 225 železa. To mi chceš říct, že jsi na stavbu použil 568 mříží? Ceníš si nápadu a duševního vlastnictví? Proč to tedy prodáváš? Krásu tvého uměleckého díla jsem bohužel nenašel, omlouvám se, snad tam někde je, ale spíš mi připadá, že se té příšerky chceš zbavit a ještě na tom vydělat.

Přepsáno:
Prodám nevybavenou ohyzdnou kostku s nesmyslnými ozdobami a bordelem uvnitř s rozlohou 4 chunků za 92 [dia_block.png] .

Další

Zpět na Stavby