Registrovat

Zámek Larty

Vše co jste postavili, viděli, nebo plánujete vybudovat. Můžete zde shánět lidi na vaše projekty, města a vesničky.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu označení, jde-li o návrh stavby, nebo již postavenou stavbu.

- Označení:
- [Návrh] - Návrh/nápad na stavbu.
- [Stavba] - Už postavená stavba.

- Příklad názvu topicu: "[Návrh] Kdo mi pomůže se stavbou Minas Tirith?
Kovář železa

Re: Zámek Larty

Příspěvekod Hewwit » pon 22. zář 2014 18:08:26

Zaujímavé :) je vidno že sa nebojíš farebných blokov :D
A meno našej frakcie sa vďaka vašej nenávisti voči nám vryje do vašej pamäti tak, že na Ultimu nikdy nezabudnete.

http://youtu.be/rU4btXwtAQU - z craftuj.cz

Redstone inženýr

Příspěvekod Padvender » úte 23. zář 2014 18:07:34

Dostavěna socha Valkýry Lartské:
https://www.dropbox.com/s/upgqarwmff0q9 ... 4.png?dl=0
Ještě budu muset malinko poladit její výklenek, ale myslím, že se povedla...

Mlátička stromů

Příspěvekod hunter » úte 07. říj 2014 17:00:24

Krásne :D Ale nie ak to postavíš tak si total macher :D Ale i na craftuj
BLOB
Obrázek

Pracovník na pile

Příspěvekod Lord82 » pát 10. říj 2014 16:46:57

takovéhle stavby bývaly v goldlandu, jenže kdyby ho uchvácený admin team nesmazal, tak by nenaštvaly tolik lidí. Dle mne, máš talent, mohl by jsi klidně hrát ( pokud již nehraješ :D ) na mithrintii, máš na to, pokud rád stavíš, jako třeba já, tak to postav a dokonči ať se má zchátralé craftuj čím nově prezentovat. Mohl by jsi vylepšit interier, přidat do něj trochu dřeva, postav tam k tomu třeba kapli nebo něco takového, taneční sál, ( nezapomeň na zbrojnici :D, i když je to zámek ) pak třeba jídelnu, knihovnu, trůnní sál, lenní sál..... atd. Je toho Hodně tak si vyber :D udělej vnitřek podle vlastní fantazie, tu si využil k exterierovému vzhledu samotné stavby, tak jej užij i v interierových prostorách. ja držím palce, ať se ti stavba vyvede, a ať na tebe během ní neútočí moc frakcí. :)

Redstone inženýr

Příspěvekod Padvender » pát 10. říj 2014 20:30:22

Je mi líto, ale tvoje rady nemohu brát v potaz, jelikož mám se stavbou jiné plány. Jednak je součástí jednoho příběhu a druhak má být využita za jiným účelem.
Na craftuj toto bohužel stavět nebudu, ale pokud chceš vidět část stavby na Craftuj, tak Gorn s Awrim si dali tu snahu. Na žádný jiný server se nechystám, jelikož jsem naprosto spokojený tam, kde jsem.
Tato stavba je jedna z posledních, které budu stavět v základních texturách a jelikož se mi nelíbí, tak se mi do dokončení už příliš nechce...

Předchozí

Zpět na Stavby