Registrovat

[příběh] Rybář shmakky

Kresby, wallpapery, komixy a ostatní kreace.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Zákaz postování obrázků nesouvisejících s tématem (facepalm atp.)
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

- Každé téma musí mít povinně v názvu o jaký Fan Art jde, popřípadě uživatelský kanál (téma, který si uživatel upravuje a přidává stále nová díla).
- Všechny Fan Arty se MUSÍ vztahovat k minecraftu.

- Označení:
- [Můj Fan Art] - Váš výtvor - místo slova Fan Art může být např Wallpaper, komix.. a tak podobně.
- [Fan Art] - Cizí Fan Art, wallpaper, atd.
Těžař uhlí

[příběh] Rybář shmakky

Příspěvekod TheShmakky » sob 30. kvě 2015 18:23:22

Ahoj crafťáci,
napadlo mě, že by nebyl špatný nápad trochu oživit toto fórum. Rozhodl jsem se tedy, napsat (respektive psát) vlastní příběh/y.
(Tuto povídku jsem vymyslel už dříve a uložil si ji ve wordu.)

Rybář Shmakky
Byl jednou jeden mladý muž. Živil se od mládí jako rybář a nemohl si dovolit nic lepšího, než starou ztrouchnivělou chatrč. Po celý život jen chytal ryby a prodával je na trhu.

Když jednou nastala sobota, rozhodl se rybář jménem Shmakky vydat k moři brzy ráno. Ještě ani nevyšlo slunce a už měl "nahozeno".
Říká si: ,,Traduje se, že časně ráno jsou kousek od pobřeží žraloci, snad nějakého chytím a vydělám si na koně." A právě v tu chvíli se prut pohnul, celý splávek se kimácel sem a tam! Rybář pevně chytl nástroj a tahal rybu k mělčině. Když se podíval, jak na něj žralok slibně hledí, přestal tahat za prut a vyhákl mu háček z tlamy. Ta tlama, to byla obrovitá čelist z pečlivě bílýma špičatýma tesákama. Vzal bezbranného žraloka do náručí, popošel do větší hloubky a ujistil se, že tady už žralok o dno neuvízne o dno a bude moc odplavat. Z lítosti ho propustil zpět do oceánu. Shmakky měl čisté a skvělé svědomí, že udělal dobrý skutek. Pak se ale zamyslil: ,,Musel to být jistě ještě mladý žralok, jinak by jsem ho z mělčiny neodnesl dál.

Jak léta plynula, už se žádný predátor neobjevil. Shmakky už zestárnul. Oslavil už svých 55 let a vlasy s vousy měl šedivé.

Moře bylo čím dál víc znečištěné, proto už rybáři nemohli nadále chytat. Shmakky vytáhl ze svého hnědého kabátu poslední měšec zlaťáků a koupil si malinkou loďku s podkrovím, kde měl postel a malou kuchyňku. Na povrchu se nacházel dřevěný stožár s plachtou a jedna židle s prutem. Jak rybář plul, chytal jen malé rybky. Už se plavil na širém moři třetí den a docházely mu zásoby pitné vody. Když nastala noc, začala převeliká bouře. Vlny do lodě narážely tak, až se plavidlo rozlomilo na dva kusy. Oba dva se potopily a Shmakky se zachytil o malý kousek dřeva (1 x 1 metr). Rybář neměl ani vodu, ani jídlo.

Nastal den a ztroskotanec Shmakky se smutně rozhlížel po širém moři. Neviděl pevninu a začal přemýšlet o tom, že je na oceánu na malém prkně úplně sám. "Jéje, co si počnu, nesmím panikařit, ale co teď?" Tu najednou se u jeho pravice vyskytli bubliny. Poté se z vody vynořila tři chapadla... Shmakky se začal obávat, že ho přepadla chobotnice. Když ho ale nestvůra vylekala 12ti přísavkovými chapadly a celým jejím tělem, dostal opravdový strach. ,,V rybářské knize jsem tento druh nikdy neviděl." řekl

Nestvůra ho lapila všemi 12ti končetinami a stáhla ho do hlubin. Shmakky už byl skoro utopený, naposledy zkoušel lapat po dechu. V poslední chvíli viděl tři velké ryby. ,,Žeby "Plejtvák? To snad né..." pomyslel si. Spatřil je zespodu a zpozoroval, že jsou bílí. Jak se přiblížili blíže, zjistil, že jsou to Žraloci bílí. Také zjistil, že jeden z nich je ten žralok, kterému ušetřil před roky život. Zakousli se do nestvůry a ta povolila svými chapadly Shmakkyho, který se vydal k hladině. Naštěstí se vynořil i jeho kus dřeva. Když vyšplhal na vor, omdlel z toho, že byl beze vzduchu hodně dlouhou dobu. Mezitím skončil boj mezi velkými bílými žraloky a jakousi krakaticí neznámého druhu, která se vzdala a odplavala. Tu už žraloci nedohonili a vydali se ke Shmakkyho "plavidlu".

Když se Shmakky probudil, byl na stejné pláži, odkud vyplul. Žraloků, kteří už odplouvali zamával a vyznačoval tím velký dík. Od té doby podmořské kamarády už nikdy nespatřil.

Pokud se vám příběh líbil, napište pod příspěvek, jestli mám pokračovat s dalšími povídkami.

Děkuji za přečtení a s pozdravem shmakky :twisted: .
Život je kreslení bez gumy.
Potřebuješ vyhrát stejně tak, jako potřebuješ dýchat!
Pravda bolí chvíli, ale lež bolí napořád.

Určitě si přečtěte můj vlastní smyšlený příběh: viewtopic.php?f=11&t=16908

Redstone inženýr

Re: [příběh] Rybář shmakky

Příspěvekod wiwi3913 » sob 30. kvě 2015 18:51:04

xddddd

Těžař uhlí

Příspěvekod TheShmakky » sob 30. kvě 2015 19:20:46

Přesunuto :).
Život je kreslení bez gumy.
Potřebuješ vyhrát stejně tak, jako potřebuješ dýchat!
Pravda bolí chvíli, ale lež bolí napořád.

Určitě si přečtěte můj vlastní smyšlený příběh: viewtopic.php?f=11&t=16908

Pracovník na pile

Příspěvekod Garfildak920 » ned 31. kvě 2015 5:51:21

mě se to líbí :)

Kopáč zeminy

Příspěvekod lolTV_five » ned 28. čer 2015 16:48:24

Super! Jen tam máš jeden překlep ale jinak dobrý :D
lolTV

Mlátička stromů

Příspěvekod Zdendik_ » stř 22. črc 2015 2:14:20

Bezva :) Ale více se mi líbí Mladý Vyhnanec od tvůrce GleadrSpisovatel.
Ten kdo je schopen udělat si srandu sám ze sebe je hoden udělat si jí i z někoho dalšího :)

vanquisher

Příspěvekod redíík » úte 15. kvě 2018 10:55:34

Libovej příběh, přeju hodně ryb.
Obrázek
Created by Technick_CZ
Obrázek

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein

Zpět na Fan Art