Registrovat

Vtipy craftera... :D

Zde můžete probírat vše, co nesedí do ostatních sekcí.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.
Profesionální Crafter

Vtipy craftera... :D

Příspěvekod Laxim » stř 02. lis 2011 19:55:20

Zdravím všechny minecrafťáky a minecrafťačky...
Na každém fórum je vždy nějaká hra např. slovní fotbal atd. napadlo mě, jak už je topic o hudbě a hrách, tak založit i jeden o vtipech, ať už z MC či jaký koliv znáte...

Abych začal, protože mi právě jeden suprový padl pod ruku ;)
Tak pište lidi aspoň se pobavíme :lol:

Malý rómský chlapec najde lžičku a neví bohužel, že je to lžička. Jde domů, ukáže ji mamince a povídá: "Maminko, copak je to?"... "Hm, ne, nevím, jdi za tatínkem, je starší a chytřejší." - Jde za tatínkem: "Tatínku, tohle jsem našel, co je to?" ... "Hm, ne, já jsem vylezl ze třetí, to nevím, jdi za dědou, je starší, bude vědět." - Jde za dědečkem: "Dědo, našel jsem tohlencto, co je to?" Dědeček to chvíli studuje, potom vytřeští oči, lžičku odhodí a vykřikne: "Jáááj,dáj to pryč ty somár ! To je semínko od lopaty!" :DD
ObrázekObrázek

Těžař zlata

Re: Vtipy craftera... :D

Příspěvekod BULDOK » stř 02. lis 2011 20:22:21

nice už sem slyšel ale trošku v jiném podání :D :lol: [pigzombie.png]
Obrázek

BULDOK EGO: 99%
BULDOK RETARDACE: 70%

Profesionální Crafter

Příspěvekod Laxim » stř 02. lis 2011 20:24:57

BULDOK píše:nice už sem slyšel ale trošku v jiném podání :D :lol: [pigzombie.png]

Já jsem se u toho taky klátil smíchy :lol: piště dál ;) a další vtipy...
ObrázekObrázek

Těžař uhlí

Příspěvekod Amadeaus » stř 02. lis 2011 22:32:52

Pepa přijde v noci společensky poněkud unavený domů. Svalí se do postele vedle manželky a usne. Najednou se ocitne před nebeskou bránou. Svatý Petr mu říká: “Tak vidíš, Pepo, umřel jsi ve spánku”. Pepa zalamentuje: “Ale proč, svatý Petře”? “Vždyť já toho mám ještě tolik v živote udělat”? “Nešlo by to nějak, abych se vrátil”? Svatý Petr se poškrábe za uchem a říká: “No, šlo, ale mohl by ses
vrátit jedině jako slepice. Chceš”?? “To víš, že chci”. Pepa se ocitne zpátky na zemi v hejnu slepic, porostlý peřím, s ostatními slepicemi se popelí v prachu a zobe zrní. V tom si ho všimne kohout, a ptá se: “Á, ty jsi tu nová. Jak se ti vede”? ”No, šlo by to, ale mám takový divný pocit tam dole”. “To jsou vajíčka, to je v pořádku.” “Zatlač, sneseš je a pak to přestane.” Za chvilku Pepa snese první vajíčko.
Štěstím je celý bez sebe, a brzy následuje druhé a třetí vajíčko. Najednou sním někdo třese a manželka křičí: “Sereš do postele, ty vožralý prase!!”
Obrázek

Veterán Craftuj.cz

Příspěvekod Sidemi » stř 02. lis 2011 23:56:39

Amadeaus píše:Pepa přijde v noci společensky poněkud unavený domů. Svalí se do postele vedle manželky a usne. Najednou se ocitne před nebeskou bránou. Svatý Petr mu říká: “Tak vidíš, Pepo, umřel jsi ve spánku”. Pepa zalamentuje: “Ale proč, svatý Petře”? “Vždyť já toho mám ještě tolik v živote udělat”? “Nešlo by to nějak, abych se vrátil”? Svatý Petr se poškrábe za uchem a říká: “No, šlo, ale mohl by ses
vrátit jedině jako slepice. Chceš”?? “To víš, že chci”. Pepa se ocitne zpátky na zemi v hejnu slepic, porostlý peřím, s ostatními slepicemi se popelí v prachu a zobe zrní. V tom si ho všimne kohout, a ptá se: “Á, ty jsi tu nová. Jak se ti vede”? ”No, šlo by to, ale mám takový divný pocit tam dole”. “To jsou vajíčka, to je v pořádku.” “Zatlač, sneseš je a pak to přestane.” Za chvilku Pepa snese první vajíčko.
Štěstím je celý bez sebe, a brzy následuje druhé a třetí vajíčko. Najednou sním někdo třese a manželka křičí: “Sereš do postele, ty vožralý prase!!”

Jo, ten je skvělej. :-D
Nenávidim pandy.

Profesionální Crafter

Příspěvekod Laxim » čtv 03. lis 2011 5:41:06

no shiiit :lol: :lol: :lol :lol: :lol:
ObrázekObrázek

Profesionální obchodník

Příspěvekod Pigipop » čtv 03. lis 2011 6:29:35

Paní učitelka vyhlašuje soutěž o nejlepší básničku. A první cenu - Slaďoučký dort - vyhrává Pepíček za esej Můj život s cukrovkou.

Administrátor

Příspěvekod loupacek » čtv 03. lis 2011 6:55:58

Když byl Chuck Norris ještě bakterie, tak porazil Domestos. :D
Obrázek

Pořád ještě žiju.

Ze začátku bych si chtěl ujasnit pár věcí:
1. Nejsem k jídlu jak se mě na to spousta lidi ptá a víckrát vám to opakovat nebudu :D
2. a 3. tak nějak ani nejsou, k čemu taky že?

Těžař zlata

Příspěvekod BULDOK » čtv 03. lis 2011 13:08:14

chcípám z vtipu od amadeause :lol: :lol: :D
Obrázek

BULDOK EGO: 99%
BULDOK RETARDACE: 70%

Těžař zlata

Příspěvekod Marksuperb » čtv 03. lis 2011 14:45:03

Obrázek
Obrázek