Registrovat

[Craftuj.cz] Budúcnosť servera záleží od TEBA!

Zde můžete probírat vše, co nesedí do ostatních sekcí.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

Obnovené CC2 na verzi

1.7
2
11%
1.8
17
89%

Celkem hlasů : 19
Redstone inženýr

Re: [Craftuj.cz] Budúcnosť servera záleží od TEBA!

Příspěvekod TheGreenSaber » sob 10. úno 2018 20:47:24

Myslí to tak, že chce, aby každej 120. level měl nějaké výhody, které budou stát za to, že jsem tak dlouho expil postavu na takový level.
nikdy nehrajte lolko

Mlátička stromů

Příspěvekod Mr.Adam » sob 10. úno 2018 21:04:28

Ak mám pravdu povedať tak koncové postavy stáli za expenie .. Hlavne Shapeshifter, zmena na psa magické "prúty" dokonca aj netopier (fly na 10s) ak ani toto nestačí čo je podľa mňa dosť OP je fakt nezrozumiteľné, čo viac by ste ešte chceli pridať ?
Aj tá najväčšia záhada je vždy vyriešená ...

Dodavatel lávy

Příspěvekod Zyrp6 » sob 10. úno 2018 21:56:22

Já jsem to taky asi nenapsal nejšťastněji...

http://www.craftuj.cz/wiki/index.php?ti ... uj_Classes

Každopádně: Na konci všech stromů v CC2 je dohromady 9 postav, na ně se chce každý pochopitelně doexpit. Proto, kdyz se posuneme do pozdejsi faze hry, hraci jiz budou mit 120lvl a budou hrat prevazne za techto 9 postav. Vlastne ne, protoze těchto 9 postav neni vyrovnanych. Kdyz si rozkliknes odkaz, tak je cely strom rozdelen na 3 zakladni vetve: non-pvp, boj zbranemi z minecraftu, magie. Podle meho nazoru a mych "zkusenosti" jsou z tech 9 postav na konci pouze 3, ktere ma smysl expit.

1. Alchymista - a to jen z toho duvodu, ze muze vyrabet lahvicky na CC zkusenosti, jinak je taky uplne k nicemu. Staci jeden do frakce/aliance frakci.
  2. Stín - pokud se trefil sipem do hlavy, tak si pamatuju, ze to dost zabolelo, ale naopak v boji na blizko dost ztracel. Na druhou stranu mohl lehce utect pomoci Ticheho běhu. A i zbytek jeho schpnosti je pouzitelnych (Nehral jsem za tuhle postavu, ale urcite ma v CC2 sve misto).
    http://www.craftuj.cz/wiki/index.php?ti ... asses_-_Stín (nejde to tam vlozit, asi protoze je v odkazu "í").
  3. Shapeshifter - jednoznacne nejlepsi postava v boji na blizko. Dve hulky a hlavne premena na vlka bylo to, proc me to bavilo tak hrat. :)

Tim nechci rict ze postavy Stin a Shapeshifter byly tzv. "OP", ikdyz je tady na foru plno topicu, ktere na toto narazeji, ale to, ze tech zbylych 6 postav v tom strome vlastne ani nemusi byt. Vsechno ostatni se jevilo jako horsi nez to, co dokazal shapeshifter a stin.
Enchanter, Zbrojmistr a Medicus se jevi jako odpad uz pri cteni na wiki. Emeraldova zbroj byla o dost horsi nez [diamondchest.png] Protectin IV.
Necromancer je Shapeshifter bez moznosti se promenit ve zvirata. Proc ho tedy hrat?
A zbyva uz jen Inkvizitor a Velmistr, kteri meli asi mit vyhody v podobe Válečného (Oceloveho) kladiva, Řemdihu a toho, ze maji zvysene poskozeni. Nevim, mozna to uplne nefunovalo nebo to proste bylo jen malo, ale proti shapeshifterovi nemeli v boji na blizko sanci.

Pravdepodobne by neslo jen o rebalanc techto 9 postav, ale kompletne vsech. Nepamatuju si, jak to bylo u nizsich lvl. Predpokladam, ze to je podobne - vetev shapeshiftera je napred.
Pokud by byl zajem, tak bych i nejake napady mel, ale jde o to, ze na wiki jsou informace neuplne. Casto spousta dulezitych veci chybi. napr. to, kolik ubiraji magicke hulky.

Mlátička stromů

Příspěvekod Mr.Adam » sob 10. úno 2018 22:26:39

Teraz som tomu pochopil stopercentne a toto isté som si vravel aj ja ako som si o CC2 naštudoval všetko skusim sa z časti vyjadriť ku všetkému čo si tu pisal teda sa tocime okolo rovnakej kaše..

Začnem asi u rozdelenia na konkrétne odvetvia PVP-Ťaženie/Bilinkar-Magia tieto 3 odvetvia boli vyberané podľa charakteru hráča ak by som mal 100% vysvetliť každú jednu povahu/mentalitu/hru hráča bol by som tu strašne dlho tak skusim tak v skratke ..

Tieto odvetvia najmä odvetvie Ťaženie dajme tomu že to budeme teraz tak volať je to odvetvie ktoré si ty nazval non-pvp v čom určite 100% súhlasím lenže toto odvetvie aj ked sa netýkalo pvp využívalo dosť hráčov ktorý si chceli na serveri zahrať také to takzvané non-pvp Survival pretože ich bavilo ťažiť získavať stavať atď je jasné že pvp hráča ako si ty a aj ostatných pvp hráčov táto cesta neláka a je pre vás úplne odrádzajúca ale momentálne práve táto cesta moze byt využívaná pretože PvP serveri dosť upadajú pvp hráčov je málo a prídu nový ktorý sa v pvp nevyznajú preto pôjdu do tohto odvetvia a začnú hrať viac menej Survival + Obchodovanie či už sa jedná o to emerald brnenie ktoré sa dalo porovnávať k diamantovemu PTIII alebo o obchodovanie z lahvičkami pre skúsených pvp hracov ktorý chcú mať postavu rýchlejšie naexpenu.

Keď sa vrátim k Medicusovi .. tak je to postava skôr viac forfun kedže to liečenie nebolo bohvie čo a aj tie čarovne veci ho tiež dost neochránili takže túto postavu si ani nespomínam že by niekto vyberal ako poslednú .. ale iste sa niekto aj taký našiel.

Toho necromancera by sme predsa mohli zvážiť a pozmeniť ho niečo z shapeshiftera dať ako premenu jemu ale čo to je vo hviezdach ..

Inkvizítor a Velmistr tie poškodenia fakt majú a také veľké ako wiki píše no oproti shapeshifterovi ktorí v boji 1v1 2x zasiahne "paličkou" inkvizítora ktorý na diaľku moze max oslepiť alebo poslať blesk je fakt nevýhoda na to že 2x zásah paličkou bez heal je smrteľný myslim že sa neberie ohľad na brnenie takze každého bez hej by to zabilo.

Ale bolo by múdre pozmeniť viac postáv ako vravíš kedže nemám takú dobrú prectavivost bol by som rad za každého dobré nápady aby som mohol začať ďalšie testovanie.

Těžař uhlí

Příspěvekod kiko444 » ned 11. úno 2018 20:39:40

Mr.Adam píše:pvp hráčov je málo a prídu nový ktorý sa v pvp nevyznajú preto pôjdu do tohto odvetvia a začnú hrať viac menej Survival + Obchodovanie

Toto je popravde celkom dobrý nápad, pretože tá ekonomická časť hráčov je výroba vecí, v podstate "lootu". Čo je základ faction pvp (okrem boja o územie, to však existovalo len pri baniach). S tým že by sa server zameral aj na tú ekonomickú časť a ekonomické pluginy, tak by bolo možné viac prilákať tento typ hráčov a časom môže aj ich plnohodnotne zaujať pvp.

Takisto by som sa chcel spýtať ako budú na tom EP, elixíry a enchanting? Nerf na elixíroch zrejme ostáva, ale čo zbytok?

Dodavatel lávy

Příspěvekod Zyrp6 » ned 11. úno 2018 21:10:36

No ono to zas taková sranda nebude. Jen tak si říct, že opravíš CC2 by taky mohla být usilovná práce na několik měsíců... ne-li rok, aby to za něco stálo.
Ty non-pvp postavy, by podle mě měly být i pro frakční boje důležité. Podle mě, by mohli přidávat nové možnosti elíků, případně další brnění. Jinak tam nemusí ani být, když je frakce nijak nevyužijou. To samé platí o Medicusoci. Postava jen "for fun" je na frakčim serveru k ničemu a je to podle mě zahozená práce.

Pokud máš nějakej tým, který je schopný se tomu pověnovat a zvážit mé nápady, tak nemám problém strávit čas sepsáním pár věcí. Pokud ale ne, tak je to pro mě ztráta času tady něco vypisovat a nic z toho nemít.

Mlátička stromů

Příspěvekod Mr.Adam » pon 12. úno 2018 7:20:59

Zyrp6 píše:***

Po pravde mám tím zložený zo mňa a kamaráta ktorý programuje pluginy roky, vytvára si vlastné mini hry a server mu beží už niektorý ten piatok kde nemá ani jeden plugin stiahnutý možno bude ťažké naprogramovať viac vecí naraz a pozmeniť každú postavu ale nie nemožné a za mesiac-možno dva by to malo byť nie je to programovanie odznova celého pluginu takže keď budeš mať viac času rozpíš to sem stačí to napísať jednoznačne nič nerozpisovať len priamo čo by dokázali jednotlivé úlohy.

kiko444 píše:***

Nad týmto som nerozmýšľal popravde vôbec, podľa môjho uváženia by som sa prikláňal k tomuto:

EP - vypnuté len na Craftenie Lahvičiek by boli možno ich využiť tým by sa zdvihla popularita Stína ktorý má možnosť používať kotvu...

K elíkom a enchantingu sa momentálne nechcem vyjadrovať chcem aby každý povedal svoj názor.
Ale sila II je asi nemysliteľná.

Redstone inženýr

Příspěvekod Solarius45 » pon 12. úno 2018 19:35:20

Mr.Adam píše:momentálne práve táto cesta moze byt využívaná pretože PvP serveri dosť upadajú pvp hráčov je málo a prídu nový ktorý sa v pvp nevyznajú preto pôjdu do tohto odvetvia a začnú hrať viac menej Survival + Obchodovanie

Taková technická... Jo, PvP servery upadají, pvp hráčů je málo... A ty píšeš, že přijdou noví, kteří nebudou umět PvP a radši budou dělat ty survival/obchodovací hovadiny. Mno, ale když chtějí dělat tydle věci a neumí PvP, proč by sakra šli hrát na PvP server? Minimálně je spuštěnej aktuálně na CR survival a na CZ/SK scéně je takových serverů nespočet. Navíc na PvP serveru jim hrozí vysoké riziko, že jim někdo všechno vezme. To co píšeš je zkrátka nesmysl, který buď nikdy nenastane, nebo hráč sem přijde, týden tady bude todle hrát a pak ho někdo obere a už se tu nikdy neukáže. Každopádně oboje vede k tomu, že ty classy budou stále naprosto k ničemu.
A ještě jedna věc. Nevím proč "opravuješ" CC2, když tam jsou kritické bugy kvůli kterým budeš muset stejnak překopat půlku pluginu. Být tebou, tak raději ten tvůj koncept postavím na Heroes, kde máš pevné a dobře udělané základy s možností případného jednoduchého rozšíření.

highwalker

Příspěvekod MateoCZE » pon 12. úno 2018 19:46:25

/fotka pořízena králem Arrasu, Solarem Velikým. Vlastně ne, je to král Duuru.
Screenshot_2018-02-12_20.43.16.png
Screenshot_2018-02-12_20.43.16.png (4.25 KiB) Zobrazeno 35 krát

Pořád čekám na toho hitmana, co jsi na mě poslal, adxine :roll:
It's back!

Těžař uhlí

Příspěvekod razgris » pon 12. úno 2018 21:11:42

MateoCZE píše:/fotka pořízena králem Arrasu, Solarem Velikým. Vlastně ne, je to král Duuru.
Screenshot_2018-02-12_20.43.16.png

Pořád čekám na toho hitmana, co jsi na mě poslal, adxine :roll:

NO NAZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR
Obrázek
Obrázek

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze