Registrovat

[Craftuj.cz] Budúcnosť servera záleží od TEBA!

Zde můžete probírat vše, co nesedí do ostatních sekcí.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.

Obnovené CC2 na verzi

1.7
6
22%
1.8
21
78%

Celkem hlasů : 27
Mlátička stromů

[Craftuj.cz] Budúcnosť servera záleží od TEBA!

Příspěvekod Mr.Adam » stř 31. led 2018 10:54:56

Zdravím všetkých hráčov servera Craftuj.cz taktiež aj Craftuj Tím.

Cely server je teraz postavený na Survivale lenže Craftuj každý pozná pod PvP serverom. A preto sa každého z vás pýtam máte záujem toto slovné spojenie znovu obnoviť?! Craftuj.cz funguje od roku 2011 a na serveri je 0 hráčov? Zdá sa vam to ako server ktorý tak dlho funguje? Mne nie , mne rozhodne nie !

O čo vlastne ide?

So Zaloxom som diskutoval o tom že by craftuj.cz mohol mať 2 rozličné servery PVP - Survival. Financie na server budú z väčšej časti podložene mnou na začiatok PVP serveru.

Čo by obsahovalo PVP?

PVP server by obsahoval staré dobré frakcie, žiadne Mcmmo prišiel by na rad známy plugin Craftuj Classes2 ! Zaviedli by sa obchody pre hráčov ako za stara a mnoho viac samozrejme žiadame vás hráčov aby ste sa vyjadrili k tomuto nápadu. A napísať nejaký váš nápad.

Survival server?

Áno tento server je už vytvorený a na tomto realme sa nebude nič meniť bude fungovať ako doteraz.

Žiadam aby sa každý z hráčov vyjadrili či to ma význam vôbec strácať čas nastavovať tieto veci a či bude o PVP Realm záujem. Na každý rozumný nápad sa vyjadrím ja aj zalox.

Ďakujem za prečítanie a rozumné sprostredkovanie nejakej odozvy. Mr Adam
Aj tá najväčšia záhada je vždy vyriešená ...

Redstone inženýr

Re: [Craftuj.cz] Budúcnosť servera záleží od TEBA!

Příspěvekod TheGreenSaber » čtv 01. úno 2018 11:31:57

Pokud na server nebude mcmmo a nerozm*daný CC2, tak holá. Mám však otázky? Kdo to opraví? Kdo se bude o server starat? S aktuálním ateamem to moc nepůjde [nemysleno špatně pro rýpali]. Kolik bude slotů? Taky doufám že se někde udělá propaganda jako měl Horáček, protože jinak se o tom nikdo na tomhle "zapomenutým" forku nedozví. Hodně štěstí, snad to vyjde;)
nikdy nehrajte lolko

Mlátička stromů

Příspěvekod Mr.Adam » čtv 01. úno 2018 13:52:29

Ďakujem za odozvu.

CC2 už máme opravený, otázka na AT momentálne nebude vysvetlená, Slotov bude koľko bude potreba ja osobne preferujem 150na začiatok,

Reklama?

Budem sa snažiť kúpiť reklamu na najviac vyditeľných stránkach.

Hádam som odpovedal na všetko ďakujem.

GM

Příspěvekod 1McgameR1 » čtv 01. úno 2018 14:37:30

Ako hráč na craftuj ktorý tu bol už od 2011 by som bol rád keby sa craftuj opäť začalo dariť. Ale neviem či je to ešte vôbec reálne. Craftuj bolo vždy o komunite, ktorá tu už v podstate nieje všetci hráči sú preč. Neviem či len nestratíš zbytočne peniaze. Ale ak budú nejaké konkrétne úlohy tak by som z niečim vo voľnom čase pomohol.

Těžař uhlí

Příspěvekod Turza111 » čtv 01. úno 2018 14:55:50

Mr.Adam píše:
CC2 už máme opravený.

Tak poďme na to, už sa teším ;)

Mlátička stromů

Příspěvekod Mr.Adam » čtv 01. úno 2018 14:56:27

Ano to je síce pravda Minecraft už ako hra je už dávno "out" hráči čo hrali Minecraft zájdu na nejaký server raz do týždňa pri čom pred pár rokmi drtili hneď po škole, stretávali sa dokonca v realite a rozprávali o tejto hre.
Teraz ked niekomu povieš že hráš Minecraft tak sa smeje :D Ale na craftuj som hral od začiatku teda pár mesiacov od začiatku, ale komunita akú vtedy craftuj tvoril sa teraz nedá porovnávať z nijakou ktorá prevláda hocikde na hocijakom portále nejde o počet hráčov ale o vyspelosť nie však všetci boli rozumovo zdatný vždy sa nájde niekto čo sa pripojí na server a ani nevie o čom ten server je a len hľadá zábavu v podobe pluginov ako je bedwars a tak.. lenže takých bolo málo pretože pólka odišli a polovica tu ostala a prispôsobila sa Frakciám a pvp "formátu". Je samozrejme logické že to čo bolo sa nedá vrátiť už len kôli tomu že každý rozumovo vyspel a nemá teraz v hlave len počítač a ak aj áno tak na iný účel. Ja osobne niesom tiež výnimka chodím do práce popri nej do školy čakám s priateľkou dieťa ale stále mám nutkanie si popri voľnom čase nie oddychovať pri TV alebo spať ale zahrať si Minecraft kúsok pokecať z hráčmi a podeliť sa o zábavu. Čas ktorý som na craftuj strávil mi nikto nevráti boli to roky a tak isto aj iných ale ani by som ich vrátiť späť nikdy nechcel bolo to to jediné ktoré ma ten čas bavilo hrával som to s kamarátmi škole po škole doma koli craftuj som sa nevedel odtrhnúť od počítača a chodil spávať o pol noci neučil sa a vačšinou som sa vyhováral na chorobu aby som mohol ostať doma a hrať tento úžastny server. Nechcem vrátiť komunitu 100 hráčov ale nebolo by to zlé ale vrátiť aspoň niekoho koho aspoň kus bavil tento server, niekoho kto ma rad frakcie niekoho kto spomína na staré časy niekoho kto miloval craftuj Classes tak ako ja. Aspoň malú komunitu pár frakci nazbierať veci a každý mesiac dáky event pvp kde sa vsetky frakcie zídu a zabojujú si o kráľovsky titul samozrejme mesačný.

Ak by bol záujem ja rad prispejem a pre craftuj niečo take uskutočnim tak ako som vravel aj Zaloxovi.

GM

Příspěvekod 1McgameR1 » čtv 01. úno 2018 15:09:31

Mám na vec dosť podobný názor. Ale ako 150 slotov :D. Bohato postačí 100 do začiatku. A čo sa týka AT tak treba sa opýtať starých členov že či sa pridajú, poprípade ako veľa času do toho dajú. Treba mapu, spawn, rozhodnúť sa na akej verzií MC pofrčí server, na pluginoch ,ktoré tam budú a treba ich aj nastaviť.

Mlátička stromů

Příspěvekod Mr.Adam » čtv 01. úno 2018 15:15:01

Takže na slotoch by bolo dohodnuté , AT by mal vyriešiť Zalox, myslím že verzia by mohla byť 1.7.X nastavenie pluginov nebude problém momentálne mam spustený server kde testujem CC2 a iné pluginy takže to bude maličkosť stačí napísať aké pluginy. Na spawn by som niekoho potreboval to je síce pravda :roll:

GM

Příspěvekod 1McgameR1 » čtv 01. úno 2018 15:18:15

Nebolo by lepšie dať rovno 1.8 ? Stále tam je starý combat systém + tam sú nové bloky a pod. oproti 1.7.

Mlátička stromů

Příspěvekod Mr.Adam » čtv 01. úno 2018 15:20:50

Na tom by sa ešte dohodlo plugin CC2 je myslim len na 1.7.5 to by som musel zmeniť skusim ho otestovať.

Další

Zpět na Volná diskuze