Registrovat

Návrh Koth

Zde můžete probírat vše, co nesedí do ostatních sekcí.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.
Těžař uhlí

Re: Návrh Koth

Příspěvekod Apatch » stř 18. led 2017 14:36:43

Ano chtěl jsem končit jelikož otevřeli vanilla server na wow (Nostalrius) chtěl jsem se plně věnovat tomu ale přestalo mě to bavit, asi každý mi dá za pravdu kdo hrál někdy wowko a ještě k tomu vanillu tak se semnou shodne na tom že tam je expení velice obtížné ale to by nebyl ten problém to mi nevadí ale jde o to že tam je moc velký nával hráčů a bez afk bota defakto nemáte šanci hrát když musíš čekat třeba 12 hodin i déle než tě to vůbec připojí.

Těžař uhlí

Příspěvekod Apatch » čtv 19. led 2017 7:16:01

Ne a opravdu si nemyslím že by tohle nějakým způsobem zatížilo server nechceme z toho dělat minihry ale bylo by to velice originální a dobré hlavně pro nováčky kteří třeba nemají skoro nic a také občas chtějí to koth vyhrát, pokud příjde nový hráč nemá sebemenší šanci být tak dobrý aby obsadil normální koth proto bych zavedl tohle koth.

Administrátor

Příspěvekod loupacek » čtv 19. led 2017 8:04:23

Tak mi řekni přesný pluginy který bys na to využil.
Obrázek

Pořád ještě žiju.

Ze začátku bych si chtěl ujasnit pár věcí:
1. Nejsem k jídlu jak se mě na to spousta lidi ptá a víckrát vám to opakovat nebudu :D
2. a 3. tak nějak ani nejsou, k čemu taky že?

Těžař uhlí

Příspěvekod Apatch » čtv 19. led 2017 12:29:55

plugin bedwars a koth :) a ten dát do středu bedwars mapy

Administrátor

Příspěvekod Zalox » čtv 19. led 2017 12:43:34

Abych vůbec pochopil, v čem je problém s momentálním KOTH. Je to tím, že mají Kališníci moc věcí a vy na ně nemáte? Popřípadě mají moc vysoké McMMO levely? Pokud to není tímto, pak nechápu, co vyřeší bedwars.
Hledáte super zábavu na léto? Koukněte na web 4CAMPS!

Těžař uhlí

Příspěvekod Apatch » čtv 19. led 2017 14:34:00

Co vyřeší ? Několik věcí a to například (Nedostatky setů), hraní na čas (opravdu mě to už nebaví hraje se jen na čas defakto) bedwars=zníčená postel (zabijou vás) a už nemáte nárok vrátit se. Což je velkou výhodou další je to že to musíte hrát velice strategicky a opatrně další je to že si nemusíte brát žádné vlastní věci a bojovat se bude jako v klasickém bedwars a má to spoustu dalších a dalších pozitivních věcí...

Helper

Příspěvekod Sr0ub » čtv 19. led 2017 15:32:13

Tak za prvé nedostatek setu není (pokud nemáš ty tak je to tvůj problém), dále to tvé hraní na čas :) vetšinou vás tam je více než nás a stejně když obsazujeme tak dete až ke konci. Nikdo vám nebrání tam naběhnout a zabít nás hned jak budeme uprostřed, nebo nás tam ani nepustit...... U normálního KOTH taky hraješ strategicky pokud ne tak se nediv že prohráváte, a to že si nemusíš brát svoje věci je jen plus pro ty co nechtějí nic dělat (každý si dokáže udělat set do 10 minut hraní).

Těžař uhlí

Příspěvekod Apatch » čtv 19. led 2017 15:44:05

Koukám že tě to nějak rozpálilo vzhledem k tomu že by to bylo koth které by jste neměli šanci vyhrát protože nás je početně víc... a ne není to otázak 10 minut pokud příjde nováček a má jednospawnerovku tak mu to opravdu netrvá 10 min může mu to trvat klidně hodinu a pak o to příjde během 2 min to nováčka přestane bavit a odejde. Tohle koth by bylo dobrým řešením.

highwalker

Příspěvekod MateoCZE » čtv 19. led 2017 16:08:01

Apatch píše:Koukám že tě to nějak rozpálilo vzhledem k tomu že by to bylo koth které by jste neměli šanci vyhrát protože nás je početně víc... a ne není to otázak 10 minut pokud příjde nováček a má jednospawnerovku tak mu to opravdu netrvá 10 min může mu to trvat klidně hodinu a pak o to příjde během 2 min to nováčka přestane bavit a odejde. Tohle koth by bylo dobrým řešením.

Tomu nerozumím. Pokud vyhrávají pouze Kališníci, proč bychom měli vám dávat "ulehčení," abyste taky, jak ty říkáš, měli šanci?
It's back!

Pracovník na pile

Příspěvekod XsITonG » čtv 19. led 2017 16:40:14

Podrazák píše:
Apatch píše:Koukám že tě to nějak rozpálilo vzhledem k tomu že by to bylo koth které by jste neměli šanci vyhrát protože nás je početně víc... a ne není to otázak 10 minut pokud příjde nováček a má jednospawnerovku tak mu to opravdu netrvá 10 min může mu to trvat klidně hodinu a pak o to příjde během 2 min to nováčka přestane bavit a odejde. Tohle koth by bylo dobrým řešením.

Tomu nerozumím. Pokud vyhrávají pouze Kališníci, proč bychom měli vám dávat "ulehčení," abyste taky, jak ty říkáš, měli šanci?

Ono je fakt že jste nám už ulehčili dost.. Když jste kalichy nenechali zase obclaimovat KOTH arénu než tam jěště nějaká byla....
V čem já vidím problém je to že KOTH pískoviště stavěl někdo kdo tomu asi moc nerozuměl. Z postraních claimů jde dostřelit na KOTH place který ani není ohraničen rohovými bloky.

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze