Registrovat

[Update] Rušení zbrojí s bonusy

Zde můžete probírat vše, co nesedí do ostatních sekcí.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.
GM

[Update] Rušení zbrojí s bonusy

Příspěvekod RejcatkoCZ » čtv 05. led 2017 14:57:46

Ahoj,

V pátek 6.1.2017, někdy ve večerních hodinách, dojde k odstranění receptu na craftění diamantových zbrojí s bonusy. Bude zaveden pouze klasický recept na Vanilla diamantové zbroje.
Veškeré zbroje s bonusy se budou během víkendu a následujících dní obměňovat za vanilla zbroje. Například pokud vlastníte Dia set s bonusy, Protection 4, Unbreaking 3, bude vám vyměněn za obyčejný set se stejnými enchanty. S durabilitou to bude takto, pokud část zbroje bude mít nad půlku durabky, vymění se část zbroje s full durabkou. Pokud bude mít část zbroje pod půlku durabky, bude vyměněna spolu se stejnou částí, která má také pod půl durabky, za část s full durabkou. Prostě 2 části pod půl za 1 full. Upozorňuji, že výměna zbrojí je povinná a nelze si sety s bonusy ponechat. Pokud na někoho přijdu, že si staré zbroje záměrně schovává, budu to řešit patřičným trestem.
Jak už jsem řekl, výměna bude probíhat hlavně o nadcházejícím víkendu, proto by mi moc pomohlo, kdybyste si své zbroje shromáždili na jednom místě, které mi pak můžete napsat na skype/ts/ingame. Takováto pomoc z vaší strany bude vítána. Pokud máte nějaké otázky, ptejte se.
Díky za pozornost. :)
Obrázek

Těžař uhlí

Re: [Update] Rušení zbrojí s bonusy

Příspěvekod Apatch » pát 06. led 2017 13:25:14

Pokud si nechám starou zbroj bude mi přidávat ty buffy ?

Kovář železa

Příspěvekod martasiq » pát 06. led 2017 14:35:49

RejcatkoCZ píše:Pokud na někoho přijdu, že si staré zbroje záměrně schovává, budu to řešit patřičným trestem.

Můžeš to zkusit ;)
[VIP]
Obrázek

Těžař uhlí

Příspěvekod Apatch » pát 06. led 2017 14:44:47

eksdýýýýý :33

GM

Příspěvekod RejcatkoCZ » ned 08. led 2017 4:54:50

Byla vyměněna většina zbrojí na serveru, pokud nějaké stále máte/získáte/najdete, tak mě kontaktujte ingame/skype/ts.
Děkuju za pozornost :)
Obrázek

Kopáč zeminy

Příspěvekod Raptor » úte 27. čer 2017 16:46:20

.

Zpět na Volná diskuze