Registrovat

Je to tedy konec?

Zde můžete probírat vše, co nesedí do ostatních sekcí.
Pravidla fóra
- Zákaz Flame, Spamu, Posthuntu a Off Topiců
- Obrázky související s tématem vkládejte do code, pomocí odkazu nebo rozkliknutelné miniatury.
- Zákaz reklamy, vulgarit a i nicků porušující toto pravidlo
- Témata musí mít konkrétní název, který postihuje řešenou věc.
- Jakékoliv porušení pravidel bude potrestáno smazáním postu, případně celého topicu a odměněno warnem. V případě dalšího opakování bude udělen ban o délce určené GM Teamem v závislosti na provinění.
Právě spawnutý

Je to tedy konec?

Příspěvekod David J. A. Pellar » sob 08. zář 2018 8:02:24

Zdravím, prožil jsem na serveru spoustu svých dětských let.. pod mnoho přezdívkami.... ovšem stále jsem doufal, že po velmi neúspěšném převzetí serveru se z toho ještě něco vyklube a server poběží stále tak kvalitně dál.., ale prý asi ne? Tak se vás ptám.. je tohle konec, nebo craftuj komunita hraje někde jinde a je možnost se s vámi ještě někde setkat?:)

Redstone inženýr

Re: Je to tedy konec?

Příspěvekod wiwi3913 » sob 08. zář 2018 10:26:25

Coš čekal? Od října 2014 to jde dolu :)
xddddd

Redstone inženýr

Příspěvekod TheGreenSaber » ned 09. zář 2018 20:04:53

David J. A. Pellar píše:Zdravím, prožil jsem na serveru spoustu svých dětských let.. pod mnoho přezdívkami.... ovšem stále jsem doufal, že po velmi neúspěšném převzetí serveru se z toho ještě něco vyklube a server poběží stále tak kvalitně dál.., ale prý asi ne? Tak se vás ptám.. je tohle konec, nebo craftuj komunita hraje někde jinde a je možnost se s vámi ještě někde setkat?:)

Záleží s kým by jsi se chtěl setkat. Spousta lidí, kteří tu v dobách CC a mcmmo křížovali warland přestali, spousta lidí odmigrovalo, a někdo stále zůstal.
nikdy nehrajte lolko

Administrátor

Příspěvekod Zalox » pon 10. zář 2018 10:42:27

Jakéhokoliv admina či GM to bohužel přestalo bavit. Tvořit ten svět, příběh a občas si zahrát byla vždycky sranda, nicméně čím dál víc rostly nároky na psychiku. Nechávat si dennodenně nadávat do dementů je přecijen trochu moc, když jsme to všichni dělali bez nároku na honorář.

Byl bych rád, kdybychom si zase někdy mohli zahrát, nicméně mě nenapadá, jak to provést. Finančně to sám tahat nebudu a pravdou je, že Minecraft, jak jsme ho znali na starých verzích, je dneska už dost pasé a moc hráčů to nepřitáhne.

Těžař uhlí

Příspěvekod XsITonG » ned 30. zář 2018 1:56:03

Myslím že dost z náš jěště žije, tak horké to zas nebude, ale... ty časy kdy jsme se honili za chestkama tisíce bloků po warlandu, dobývali Asgard, hádali se... nevím co jěště dalšího jsou prostě pryč... hra jako taková už nikdy nebude stejná. Hráči vyrostli, mají rodiny, práce... jiné závazky, taktéž jsem zde strávil... stov.. co to kecám... tisíce hodin :lol: Ale je čas se posunout dál, ale kdybych měl možnost si to na den zahrát v období 2011-2013 určo bych to bral! :D

PS: Musíme někdy vymyslet stroj času :D

Každopádně pokud chcete mužeme dát nějakej srázek na tsku... Po těch letech. Rád bych slyšel třeba Laxima nebo Sidemiho...

Zpět na Volná diskuze